PERUZZO PADOVA BISIKLET TASIYICI P378/3 tavsiye

Semiral Öztürk

Aktif Üye
Tepki
66
herkese merhaba
İstanbuldan ankaraya aracımla gitmeyi düşünüyorum. 3 tane bisiklet taşıyacağım. aşağıdaki linkte görülen ürünü almayı düşünüyorum. sizce güvenli mi? uzun yolda tavan üstü taşıma sistemlerini mi tercih etmeliyim? Aracım renault fluence
(link)

Scudo

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Biraz pahalı değil mi piyasada daha makul ürünler var nerdeyse bir bisiklet parası ama kaliteli ürüne benziyor .

• Beğen
Tepkiler: Semiral Öztürk

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhabalar Semiral,
Buda gayet güvenilir bir taşıyıcıdır, hiç bir sorun çıkartmadan yoluna devam edersin. Araç üstü sana kalmış birşey ama buda gayet sağlamdır.

yucel gulesenoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
360
Bisiklet
Pinarello
taşıyıcıyı sürekli kullanmıyacaksanız ideal olabilir çünkü sanırım aynı anda bagajı kullanamayabilirsiniz... ancak daha yoğun biçimde bisiklet taşımak istiyorsanız tavan taşıyıcısı kullanmak daha iyi bence. ha birde tavanda kilitlide bırakabiliyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: Semiral Öztürk

Semiral Öztürk

Aktif Üye
Tepki
66
@yucel gulesenoglu

@BF Okuru

cevaplarınız için teşekkür ederim. senede iki veya üç defa kullanıcam. önemli olan arkadan gelen aracın güvenliği. bisiklet yolda düşse en çok benim arabayı çizer ama arkadan gelen araç için daha önemli. ucuz ürünlerde var ama insan güvenemiyor. 50 tl lik taşıyıcı var tek bisiklet taşıdım. 3 olunca güvenemedim. bisikletler yol city ve mtb

yucel gulesenoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
360
Bisiklet
Pinarello
senede 2-3 defa ise al arkaya bi bagaj üstü taşıyıcı gitsin, ucuzlarda çok dandik değil diye biliyorum yani kayışları sağlam bağlarsan sorun olmaz bence.