Performans 216 ekibine yeni bisikletçiler aranmaktadır.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@irfanyazicitunc

Merhabalar ben mtbden yola geçtim yeni yağmur olmazsa gelebilirim sanırım.

Scudo

irfanyazicitunc

Forum Bağımlısı
Tepki
901
İsim
İrfan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cem Ç.
Tabiki bekleriz cem bey pazar saat 9.30 viaport cadde ustundeki kapi girisinde bulusuruz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
irfan bey,
bu gün ct akşamına prova yaptım,saat 20.00 de yattım
saat 03.00 kalktım,bu mesajı sabah okursunuz artık,
evet forma konusuna gelince bu konuda önemli hassasiyetim var,söylemek istemiyordum ama olaylar beni mecbur etti,
özellikle zor etapları başaranlar bu forma olayında öncelikli olmalı,
performans 216 iddalı bi olay ise bu iddanın arkasında olmalı aksi takdirde sadece görüntüde kalır,
idda kartepedir,
bu topiği açtım çünki bana süratli adam lazım korkusuzca yokuş aşağı basacak kişi lazım,
evet irfan bey bu sizin yokuş aşağı korkunuz bence halledilmeli bunu siz yeneceksiniz,
etaplarda inişler olacak çünki,
7 ekim saat 10.00 da toplantı maiyetinde bi görüşme düşünüyorum ,bir kısmını dile getirdim
evet forma konusunda dediğim gibi çalışarak elde ettiğimiz bi gerçek olmalı,bu gerçek 58 km dudullu-teke arası basmak
olmalı ve akabinde kartepeyi almak olmalı,
irfan bey a -takım kaptanı sizsiniz ama birlikte hareket etmeyecek isek bu topiğin anlamı kalmaz,bu topiğin amacı kısa mola ve tempolu sürüşlere pedalşörleri hazırlamak idi,başta sizin yokuş aşağı çalışmalarınızın devamını isteyeceğim ,
evet yüz yüze bu salı performans 216 'ın geleceğini konuşarak daha iyi yerlere geleceğini ümit etmek istiyorum genede forma yapılmak istenir ise buna itirazım olmaz ama performans 216 yazısının kullanılmamasını sizden temenni ederim.
son olarak litaratüre uyarak a-takım kaptalığını alarak ve irfan bey sizinde b-takım kaptanlığını alarak yeni gelenler ile viaport çıkışlı göçbeyli -bıçkıdere etaplarında çalışmalarımızın başlaması mantıklı olacaktır.

taskin

Aktif Üye
Tepki
227
İsim
Taşkın
@irfanyazicitunc
Pazar günü ben de size katılabileceğim sanırım İrfan Kaptan, bizim seyahat iptal olacak gibi duruyor.

@Kudret Kurtcebe

Anladığım kadarıyla biz b takımı olduk, forma bizim için iptal oldu yanlış anlamadıysam...

irfanyazicitunc

Forum Bağımlısı
Tepki
901
İsim
İrfan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Taskin beklerim pazar a gorusuruz forma isi aslanin ağzında milli takim gibi olduk non stop yapanlara yakisir ))

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@taskin

taskin bey
kesinlikle yalnış anlama olmasın forma yapacaklar irfan beyin nezdinde örgütlenir söylemek istediğim diğer hususlar ise bunlar idi ,yani irfan bey kurtuluş dostum artı kenan bey ve siz bi forma altında olur isim verebilirsiniz tabi hiç bi mahsur asla yok ama performans 216 forma için yaza beklemeyi düşünüyorum yaptırmak isteyenleri örgütleyeceğim ,

@irfanyazicitunc

irfan bey dediğim gibi bu forma olayını non stop yapanların tercihine sunacağım isteyenler kerim-korcan-furkan-çağrı-erkan,berkant benle 7 olurda tabi biri istemez ise o vakitte tek tek forma yaptırma yoluna gidilir,önce ben yaptırmayı düşünüyorum tabi yaza doğru,nisan ayında kartepe etabında giyeceğim ,

kesin olarak performans 216 ve kardeş b -takım birlikte olacaklar farklı forma isimleri altında.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
irfan bey
isim bulma işine girişir isek- ki tabi düşünür iseniz,anadolu pedal olabilir
forma üzerine yazılır,

irfanyazicitunc

Forum Bağımlısı
Tepki
901
İsim
İrfan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gurup bolunmeyecekti bolunmus oldu ne olduda boyle bi dusunceye sahip oldunuz ne degisti bizlerde sasirdim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@irfanyazicitunc

irfan bey ,grup bölünmüş değil sadece performans olayı non stop yapanlar için olacak bu şekilde daha önce çalışmış ve de yeni çalışanları kapsayacak,nitekim bahtiyar közen çok çalıştı bizle ve de ogün ,artı ekrem
bu arkadaşlar şu an yoklar ,dediğim gibi dudullu teke arası 58 km 'de non stop olayını herkes yapacak bu ekipte yani performans 216 forması taşıyacak,
erkan-korcan-furkan-çağrı-berkant-kerim yaptılar,
irfan bey kendiniz dediğiniz için öyle söyledim yokuş aşağı beni mazur görün dediniz bu durumda şu gerçek ortaya çıkar yokuş aşağı sürat yapmayacak isek ne anlamı var performansın ,genede anadolu pedal forma altında performans yapmayan bi ekip olarak kalınır çünki benim performans anlayışım dudullu-teke arasında 58 km pedal kesmeden basmaktır bi sürü eğimde süratli olmak ve süratli inmektir,bu çizgiye uygun olan gençler ile çalıştım eskiden ve şimdide çalışmış bulundum,
bu topiği açmamım nedeni esasında genç bulmak idi ,süratli olanları seçmek ve kartepeye yöneltmek idi,o kartepenin tadını bu istanbulda bisiklet kullananlar tadacak ,ora aslanın ağzı tabi,performans diyor isek daha öncede söyledim harfi harfine uyacağız amatör bile olsa..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
(link)

irfan bey bu topiği açmamım nedeni budur bu linkte hepsi,,hedef kartepe

BF Okuru

Üye
Tepki
2
edip dostumdan rica edeceğim şu an yeterli sayı sağlanmıştır yeni eleman ihtiyacı yoktur performans 216 takımı tam kadrodur topiğin kapatılmasını isteyeceğim ,

1- kudret
2- kerim
3- erkan
4- furkan
5- çağrı
6- korcan
7- berkant

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.