People for bikes hakkında...

Tuğrul Tomba

Söz uçar, yazı kalır...
Tepki
683
İsim
Tuğrul Tomba
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Günaydın arkadaşlar,
başlıkta gördüğünüz gruba nasıl ve ne zaman iletişi bilgimi vermişim hatırlamıyorum, ancak üye olup daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istedim. linki şu: PeopleForBikes
ancak üyelik bilgilerimi doldururken en altta IRK seçme sorusu vardı, bu bölümle ilgili küçük bir açıklama var, ancak ingilizcem ok iyi değil. Bu ırk sorusu beni soğuttu biraz. Bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba?
Selamlar, sağlıcakla kalınız.

Scudo

Eren D.

Daimi Üye
Tepki
158
İsim
Eren Demirbaş
Bisiklet
b'Twin
Tam olarak nerede? Göremedim

Antecurs

Forum Demirbaşı
Tepki
498
İsim
Halil TAŞ
Bisiklet
Salcano
Kullandığınız çevirmen neyse "Race" kelimesini ırk olarak çeviriyor olabilir mi? Race hem yarış hem de ırk anlamına gelir.

• Beğen
Tepkiler: Tuğrul Tomba

Çağrı Soylu

Forum Bağımlısı
Tepki
719
Bisiklet
Focus
Sanırım White, Hispanic, Asian vs. olan kısımdan bahsediyorsunuz. White seçebilirsiniz. Amerikan sitelerinin kayıt sistemlerinde özellikle iş başvurusu tarzı formlarda sık karşılaşılan bir alan.

Tuğrul Tomba

Söz uçar, yazı kalır...
Tepki
683
İsim
Tuğrul Tomba
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Çağrı Soylu evet tam oradan bahsediyorum da, ancak neden bu bilginin istendiğini anlayamıyorum. Yine de teşekkür ederim.

eren cerciz

Aktif Üye
Tepki
277
Bisiklet
KTM
@Tuğrul Tomba ten renginize ve ırkınıza göre kas yapınız tahmin ediliyor. Evrim sürecinde ırkınızın yaşadığı gelişim göz önünde bulunduruyor ve... :)) Ya da dünyada çok sayıda ırkçı olduğu için soruyorlardır :)

Kimseyi ırkçılıkla suçlamak falan için yazmadım. Sadece kategoriye bu kadar merakın temelinde başka bir şey olmadığını düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Tuğrul Tomba

Zekeriya Çab

Forum Bağımlısı
Tepki
1.676
O dangalak Amerikalılar sandığınızdan daha Irkçı genelde güvenlik önlemleri için sorduklarını sanıyorum. Muslümamlarla Müslümanlar'ı asyalılarda asyalıları eşleştirme aynı yere koyma gibi bir alışkanlıkları var. Sosyal alanda da Irkçı davranılıyor zaten Facebook un çıkışıda Irk ayrımı net olmaması başarı sağladı yoksa Amerika'da Facebook gibi bir çok site kuruldu ondan önce.

• Beğen
Tepkiler: özgürakt
Yukarı Alt