Pendik'ten Yalova'ya bisiklet için ücret ödeniyormu?

Tepki
9
Bisiklet
Salcano
Öncelikle selamlar arkadaşlar.

Biz iki arkadaş yarın saat 8de Tuzla'dan hareket edip Pendiğe oradanda 9.30 Feribotu ile Yalova'ya gideceğiz.Ve Yalavoda 1-2 saat turladıktan sonra sonra tekrar feribot ile Pendik,oradanda Tuzla'ya geri döneceğiz.Bilet fiyatlarına baktım 9.30daki ögrenci 9 tl peki bizim bisikletlerimiz için ayrı bir ücret alınıyormu bunu öğrenmek istiyorum daha önce giden arkadaşlardan.

Şimdiden teşekkürler.Herkes pol pedallar

Scudo

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
abime sorayım oda çok gelmiştir bursa

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
sordum 10 bisiklete kadar para alınmıyor artık dedi emin yani Deniz otobüsleri 3 feribot 10 sayı sınırı var

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
mesela senden önce 3 kişi girdi bisikletle siz dördüncü yada Onbirinci siniz sadece sizden 5 tl alıyorlar miş hatta elinde yazı var ido ya ait onu göstermişler bi daha almamış lar para google da aratirsaniz bulursunuz belki yazıyı bana resim attı da pek net değil
https://www.bisikletforum.com/a/img811/1216/3cw5.jpg

ağustos ve ekim arası paralı ama nedeni yoğunluk eskihisar sürekli ücretsiz diyor onlar büyük arabalı feribot

benden bu kadar yardımcı olabilmişimdir umarım

Tepki
9
Bisiklet
Salcano
anladım saatin 9.30unda bizim gibi deli 10 kişi gelemiyeceğine göre ücretsiziz yani :)

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
@Tugay Kalbinur
aynen öyle ancak deliler bisikletle o kadar yolu gitmeye kalkar abim de dahil :alkis:

Faruk ONUK

Daimi Üye
Tepki
56
Gidip vezneden fiş kestirmeye gerek var mı yoksa alıyorlar mı direk peki ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
pendik feribotundan para alınmıyor, yukardaki metnin bi kopyesini printleyin ama orjinalini bulun,belgrad ormanı koruma gönülleri derneğinin muhakkak face de sayfaları vardır ,orjinal metnin kopyesi vardır orada ..yazıların okunması lazım tabi...
feribotlarda sayı 10 u geçmeyecek deniz otobüsünde 3 ü ,
bana sorarsanız saçma uygulama tabi pendik feribotu ile yalovaya 23 bisikletli geçtik bi zamanlar tabi tarih oldu..para marada vermedik..sonradan icat ettiler bisiklete parayı ,pendik feribotlarından vezneden sadece yalovaya geçiş bileti alıyorsunuz bisiklet parası yok tabi 10 bisiklete,
yenikapıda aynı durum, deniz otobüslerinin zati kapasitesi 23 bisiklete uygun değil en fazla 5 bisiklet alır, ama onlar 3 ile sınırlandırdı..3 bisiklete para yok ..