Pendikli bisiklet tutkunları

Konu, İstanbul Anadolu kategorisinde özgür okyay tarafından 7 Mart 2012 tarihinde paylaşıldı.

1. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Sponsorlu yemek ihtiyacı yazıyor orda aslında yolda giderken köyde kahvaltı edicez öğle yemeğide şilede olucak.Bizde genelde herkes sort veya tayt giyiyor zaten ama benim koltukta jel kılıf var rahat ettiriyor tavsiye ederim.Gelip gelmemen kesinleştimi ? Haber bekliyorum...

2. Kayıt:
    12 Haziran 2012
    geliyorum geliyorum haklısın ilk yazında yazmıştın kuusra bakma numaranı aldım ben çalışıyormuusun akşam görüşebilirz bi aksilik olmaz ise ...

3. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

akşam 6 da normalde evde oluyorum fakat bugun 7 gibide gelebilirm ailecek yemeğe gidicez gelince akşam bile antremana çıkabiliriz sorun yok benim için telefonlaşırız :)

4. Kayıt:
    12 Haziran 2012
    tamam ozamn 7 den sonra müsaitsen görüşürüz ben 5,30 da evde oluyorum tel 05552474220 Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız. burdan tayt alabilirm cumartesi günü tur için bir abim tavsiye etti fiyatlar uygun gibi ...

5. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

tamamdır kaydettim akşam görüşürüz :)

6. Sedat Şencan

Sedat Şencan Aktif Üye

Selam gencler:) yarin sile gezisi icin kacta nerede bulusuyorsunuz ve kac kisiyiz. Bende gelmeyi dusunuyorum. Kac kmlik bir tur olacak bilginiz var mi? Aksama dogru oradan kacta donmeyi planliyorsunuz? Butun gun malak gibi denizde olursak o yorgunlukla donus facia olabilir:D

7. Kayıt:
    1 Mayıs 2012
    Selamlar Arkadaşlar,

Dün gerçekleştirdiğimiz Şile turumuza ait rota bilgisi aşağıdadır. Yol hakkında ki görüşlerimi hazırladığımda yayınlayacağım.

Şile'ye Gidiş

Shot at 2012-06-25

Şile'den Dönüş

Shot at 2012-06-25

Sait Hislioğlu bunu beğendi.
  1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat