Pendikli bisiklet tutkunları

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında özgür okyay tarafından paylaşıldı.

1. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    yemek ihtiyacı yazıyor orda aslında yolda giderken köyde kahvaltı edicez öğle yemeğide şilede olucak.Bizde genelde herkes sort veya tayt giyiyor zaten ama benim koltukta jel kılıf var rahat ettiriyor tavsiye ederim.Gelip gelmemen kesinleştimi ? Haber bekliyorum...

2. turgaygungor

turgaygungor Yeni Üye

Seviye:
    geliyorum geliyorum haklısın ilk yazında yazmıştın kuusra bakma numaranı aldım ben çalışıyormuusun akşam görüşebilirz bi aksilik olmaz ise ...

3. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    akşam 6 da normalde evde oluyorum fakat bugun 7 gibide gelebilirm ailecek yemeğe gidicez gelince akşam bile antremana çıkabiliriz sorun yok benim için telefonlaşırız :)

4. turgaygungor

turgaygungor Yeni Üye

Seviye:
    tamam ozamn 7 den sonra müsaitsen görüşürüz ben 5,30 da evde oluyorum tel 05552474220 http://www.moroutlet.com/ burdan tayt alabilirm cumartesi günü tur için bir abim tavsiye etti fiyatlar uygun gibi ...

5. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    tamamdır kaydettim akşam görüşürüz :)

6. Sedat Şencan

Sedat Şencan Aktif Üye

Seviye:
    Selam gencler:) yarin sile gezisi icin kacta nerede bulusuyorsunuz ve kac kisiyiz. Bende gelmeyi dusunuyorum. Kac kmlik bir tur olacak bilginiz var mi? Aksama dogru oradan kacta donmeyi planliyorsunuz? Butun gun malak gibi denizde olursak o yorgunlukla donus facia olabilir:D

7. Yaşar Vurmaz

Yaşar Vurmaz Üye

Seviye:
    Selamlar Arkadaşlar,

Dün gerçekleştirdiğimiz Şile turumuza ait rota bilgisi aşağıdadır. Yol hakkında ki görüşlerimi hazırladığımda yayınlayacağım.

Şile'ye Gidiş

Shot at 2012-06-25

Şile'den Dönüş

Shot at 2012-06-25

Sait Hislioğlu bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-34-16.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
PicsArt_09-19-07.46.46.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
20150722_101706.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...