Pendik Çevresi Gezi Rotası?

Mesut C.

Forum Demirbaşı
Tepki
179
Bisiklet
Merida
Arkadaşlar, Pendik'te ikamet etmekteyim. Pendik - Kadıköy arasını resmen erittim. Baydımı dersiniz, baymadı ama dağ bisikletinin amacını yerine getirmek lazım. :D Sonra hak arar nasıl hakkını veririz. :)

Sormak istediğim; şöyle dağa taşa tırmanıcak, ormanın içinden gidilecek güzel yerler arıyoruz? Tercihimiz; daha önce gidilmiş ve denenmiş yerler olursa iyi olur. Sonra ormanda kaybolmayalım. :)

Şaka bir yana. Ciddi şekilde böyle yerler arıyoruz. Önerisi olan arkadaşlar, konu altından yazarsa çok memnun kalırım.

• Beğen
Tepkiler: Atilla.C
Scudo

Atilla.C

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
İlaç gibi konu. Yapılacak yorumları dört gözle bekliyorum. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Mesut C.

bülent samsunlu

Forum Demirbaşı
Tepki
681
İsim
Bülent SAMSUNLU
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
ilk olarak pendikteysen zaten aydosu bilirsin,hem yakın hemde kaybolmak çok zor :) sonra pendiğin köylerine çıkabilirsin,ben birkaç kez çıktım gayet güzeldi,ballıca,kurnaköy,göçbeyli..tam bisikletle gidilecek yerler..ben çarbamba günü antreman turuna çıkıcam köylere doğru gelmek isterseniz haberim olsun..

Ertuğrul Mengi

Daimi Üye
Tepki
238
Bisiklet
Merida
Yakın zamanda şu 3 rotayı yaptık, hepsinden çok keyif aldık, sabah erken çıkıldığında günü birlik turlar.. Kişisel albümlerim olduğu için kendi resimlerimde var, reklam gibide anlaşılmasın :)

Ömerli Ring :
(link)

Yalova - Erikli :
(link)

Gebze Ballıkayalar :
(link)

Bunlar dışında Polonez diye biryer varmış oraya gitmeyi düşünüyoruz, Yine kondisyonun iyiyse günübirlik şile-deniz yapabilirsin sabah çok erken çıkarak..