Pembe Bisiklet HAREKETİ (İZMİR-KUŞADASI)3-4 aralık

Tepki
44
Herkese merhaba arkadaşlar :)

Dün yeni bir etkinlik daha açtık burada sizlerle paylaşıyorum şimdi..

3-4 aralık

HANGİ İLDE OLURSANIZ OLUN, GELİN İZMİR DE BULUŞALIM. Biz Bursadan biletlerimizi aldık bile :) Cumartesi sabahı İzmirdeyiiiiiiz..

Bursa' dan ve diğer illerden gelmek isteyenler için: 2 aralık cuma gecesi otobüsle yola çıkacağız. Biz cumartesi sabah 05 te İzmir otogarda olacağız..

Farklı illerden gelmek isteyen arkadaşları İzmir otogarda karşılayacağız.. Ama net olarak haber vermeleri gerekmektedir..

KONAKLAMA: Belevi' nde 20 kişilik oda temin edildi. Ücret istenmiyor ve kamp yapmak isteyenler içinde alan mevcuttur :)) (Ücretsiz konaklamada bayanlara öncelik tanınacaktır) Aynı zaman 25 tl ye pansiyonda ayarlanmıştır..

Cumartesi sabah İzmir' de olacağız diğer illerden gelmek isteyenleri otogarda karşılayacağız ve saat 08:00 de İzmir ekibiyle Konak İskele de buluşulup Selçuk'a doğru 80 km yol alacağız.

Cumartesi akşam Selçuk ta akşam yemeği yiyip tarihi alanları gezeceğiz.. Efes, Meryem Ana Evi..

Pazar sabahı 20-25 km yol alarak Kuşadası' na varacağız. Burayı gezip talan ettikten sonra :)) Saat 16:00 gibi yavaştan pılımızı pırtımızı toplayıp evlere döneceğiz.. Dönüşümüz otogardan otobüs ile olacaktır..

Sorular ve görüşler için lütfen benimle irtibata geçiniz..

Saygılarımla,
Pembe Bisiklet HAREKETİ

Feyza ALFATLI :eek:

FACEBOOK ETKİNLİĞİ
(link)

Scudo

burhan alfatlı

Aktif Üye
Tepki
62
@zafer ataalp
gece yola çıkıyoruz,yarın gün ağrimadan ordayız...

bizim facebook etkinliğimiz;
(link)

izmirde bizi karşılayacak arkadaşların facebook etkinliği;
(link)

izmirde olup bize eşlik etmek isteyen tüm arkadaşları ve şehirdışından gelmeyi düşünenler biz yarın sabah izmirdeyiz,bekliyoruz...

burhan alfatlı

Aktif Üye
Tepki
62
son bilgiler;
CUMARTESİ SABAH GÜZERGAH BİLGİSİ ;

KONAK İSKELE'DEN SAAT 08.00'DE HAREKET, VARYANT, ÜÇYOL, KARABAĞLAR, GAZİEMİR, TORBALI YOLU ÜZERİNDEN BELEVİ'NE VARILACAK. ÜÇYOL'DAN KATILACAK ARKADAŞLARIMIZIN 08.15'DE HAZIR OLMALARINI RİCA EDİYORUZ. GAZİEMİR'DEN KATILACAK ARKADAŞLARIMIZIN DA 08.45'DEN İTİBAREN HAZIR OLMALARI GEREKMEKTEDİR. BELKİ BİRAZ BEKLEYECEKLER AMA EN AZINDAN GRUBU KAÇIRMAMIŞ OLURLAR. ŞİMDİDEN KEYİFLİ YOLCULUKLAR.

ASinanB

Daimi Üye
Tepki
187
@Abdurrahman Yıldız

valla bende sizin gibi düşünüyordum (gözüm kesmiyordu uzakları) sabah Konak iskelede yanlız başıma gezdiğimi görünce; zorla bindirdiler beni arabaya paldır küldür götürdüler:) hiç te bişey olmadı, bende yeniyim, çok zevkli geçti, bir an önce katılın aramıza

• Beğen
Tepkiler: burhan alfatlı
Tepki
3
Bi sonraki izmir organizasyonuna katılmak isterim.. şimdilik hafta sonları tek başıma sasalı yapıyorum.. yapıyorum derken iki kere binebildim bisiklete.. ben baya yeniyim.. :)

• Beğen
Tepkiler: burhan alfatlı