Peki ya sizce?

Tepki
13
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar uzun süre olan kararsızlığım sonucunda 2 bisiklet arasında kaldım birisi cyclocross birisi mtb, belkide kararsızlığım burada başlıyor genel olarak sürüş alanım %65 beton,yol... %35 arazi aslında istediğim zaman bu oranı değiştirebiliyorum %60 arazi , %70 yol vs... ama genel olarak oranım bu bisikletler ise bunlar;

(link) -Salcano Igman 26 Slx

(link) -Salcano Cyc02 Apex

Bu bisikletlerin arasında kaldım arkadaşlar, mtb ile asfaltta çok yoruluyorum, dağa çıkmıyorum en azından ama istersem çıkabilirim yer sorun olmaz ama cyclocross bana sorun yaşatırmı arazide dağılırmı :D bilemiyorum yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Şimdiden teşekkürler...

Scudo

Tolga Günsezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.060
Bisiklet
Whistle
İnternetten herhangi bir cyclocross yarışının videosunu izleyip tekrar bu soruyu sormanızı öneririm.

• Beğen
Tepkiler: Murat B.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
MTB sırf dağ içindir asfaltta gitmez. CYC02 iyidir arazi ve yol için üretilen bisikletler zaten ancak o modelin jantları ne kadar dayanıklı bilemem.

Tepki
13
Bisiklet
Salcano
@Tolga Günsezer

Hocam araziye giriyor da ben bu model için konuşuyordum dayanıklılığı nedir bilemiyorum acaba hiç bulaşmayayım mı?

ismail eren

Forum Demirbaşı
Tepki
593
Bisiklet
Scott
imkanınız varsa başka bir cyclocross bakın derim,
yoksa Igman alın.
forumda araştırma yaptığınızda cyc02 ile ilgili açılmış konular bulacaksınız. pek tavsiye edilen bir model değil

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@H.Efe Sönmez

Bu konuyu okuyup kararınızı verin.
(link)

Kendi yorumum piyasada ki en ucuz cyclocross adam gibi bir cyclocross 3.5-4 milyardan başlıyor. Kısacası fiyatına göre bisiklet.

Tolga Günsezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.060
Bisiklet
Whistle
CYC 02 modeline 1 senedir yapmadığım eziyet kalmadı. Hoplayıp zıplamaktan turlara, boyasını sökmekten aklınıza gelecek herşeyi yaptım. 1 yılda sadece 1 kez akort ayarı yaptırdım o da 6 ay önce. Ama tabi ki ben bilemem forumda markalı bisiklet kullanan arkadaşlar daha iyisini bilir

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
13
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar herkese yanıtladığı için teşekkür ederim sanırım fikrim biraz daha düşünmek önerisi olan varsa lütfen yazsın :)

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Bence güzel bir cyclocross bulursanız alın derim. Ama arazi göreceği için dayanıklılık önemli olacaktır. cyc02 hakkında olumlu olumsuz birsürü görüş dolaşıyor. Ben şahsen çok yorum yapmak istemiyorum. Çünkü bisikleti kullanmadım bilmiyorum. Kullanan kişilerin yorumları daha önemli ve değerli olacaktır. Berke beyin paylaştığı konuda arkadaş olabildiğince tarafsız açıklamalarda bulunmuş. Bence kesinlikle o konuyu ve bisikleti kullanan başka arkadaşların görüşlerini baz alarak hareket edin derim. Salcano dan vazgeçseniz bile farklı bir marka cyclocross bulmaya çalışabilirsiniz.

Gökhan Ö.

Forum Demirbaşı
Tepki
266
Bisiklet
Focus
Bir sezonda biri MTB(ng020) diğeri CX(cyc02) iki salcano almış birisiyim. Toplamda 4bin civarına maloldular.

Cyclocross ? KESİNLİKLE EVET !

Salcano ? Model farketmez, bu kafayla gittikleri müddetçe ASLA !!!

Cyc 02 ile değerlendirmemi zaten arkadaşlar link olarak yapmışlar. ;)