pegasus markasını duydunuzmu duyduysanız hangi modellerini önerirsiniz

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben o markayı hiç duymadım. Sadece pegasus hava yollarını duydum. siz nerede gördünüz. Link veya resim gönderebilir misiniz. En iyi o şekilde size yardımcı olacağına emin olun.

• Beğen
Tepkiler: Vince Carter
Tepki
7
http://www.bisikletcim.com/store/ProductDetails.aspx?productId=23715

bu pegasus dainby

özellikleri:Hiten Kadro ve Motor Maşa
Ty-18 arka arttırıcı Shimano
Tx 30 gripship vites kolu Shimano
Uyumlu ön artırıcı
7 li arka ruble megarence Shimano
3'lü Ayna kol Kromaj kaplı paslanmaz
Citibike model psalanmaz kırılmazkromaj direksiyon
Siyah lastik ırc
ön arka göbek çelik
Logan alimünyum Vbrek fren takımı
Aliminyüm jant
KMC zincir
21 Vites

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Sayenizde bu modelde bir bisiklet üretildiğini öğrenmiş oldum. Kesinlikle tercih etmeyin derim. Kalitesi son derece düşük.

• Beğen
Tepkiler: macerakolik

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu bisiklet seni taşımaz sen onu taşırsın eğer bisikletten zevk alarak sürmek istiyorsan aliminyum kadrolu güzel komponentli bir bisiklet al .ve eğer DH yapmayacaksan kesinlikle çift amortisörden uzak dur.sadece ön amortisörü olan bişiler al...

Tepki
7
aslında ben bir yandanda şekli güzel havalı bir şey istiyorum ama kalitelide olmasını istiyorum bide pegasus dainby kaç kg dir şimdiden sağolun

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Vince Carter

17-20 kg. arasıdır. Emin ol artısı vardır eksiği yoktur. Bu bisiklet mahalle içinde bilmeyen kişilere havalı olacaktır. Ama herhangi bir tura çıktığın zaman bisikletin havalı olmaktan ziyade, ağırlığından ve padal basamandan dolayı ve bu işi bilenlerin 100 mt. öteden görünce bile tahmin edip havası mavası kalmayacağından emin olabilirsin. Ortadaki amortisör sen her pedala bastığında esneyerek senin eforundan çalacak ve çok daha fazla güç sarfederek az yol almana sebep olacaktır. Bence üzerine biraz daha para ekle. Hiç olmazsa Sedona Borla yada vitra, kron xc500 düzeyinde bir bisiklet al ve gönül rahatlığıyla bin. Binerken bisikletinden zevk al. Unutma bu tip bisiklet kullananlar genelde bir sezon en fazlaz 2. sezon bu bisiklete binmiyor çünkü 1. sebep bisiklet çok ağır olduğu için düz yolda bile sürmekten artık bıkmış oluyor, 2. sebep 2 sezon halen daha dayanıklı kalmadığı için ve masraf etmekten bıktığı için bisiklet sporundan da bıkıyor.

klavyeci

Üye
Tepki
24
pegasus bizim burda üretiliyor(sivas) iyi bişey olsun diyorsan tavsiye etmem.bizim burdaki bir ustayla konuştum peagasus konusunda,hiç tereddütsüz yaramaz dedi.ha ama 14,16 yaş grubu çocuklar için uygun olabilir.en azından beldeyama,bisan gibi modellere bak.şahsen ben beldeyama exodus aldım çok memnunum.gerçi aliminyum kadro deği çelik kadro.tek amortisörlü olması çok avantajlı.hemen hemen her yere onunla gidiyorum.şu ana dek bir şikayetim yok.sadece viteste ufak bir sorun var.onu da bisikletçi ayarlayamadı.yoksa çok rahat vitesler falan.alet iyi yani genel anlamda.kısacası bisiklete çok para veremem diyorsan tercih edebilirsin.

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Sedona borla iyi bi' seçim olur.Üstelik üzerindeki parçalarda oldukça iyi...tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: Vince Carter

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Size diyiceğim tek bişey var.Pegasus,bianchi,beldeyama alırsanız bisikleti bırakırsınız.Çünkü o bisiklet sorun çıkarmaktan başka bi işe yaramıyor.Bence çok fazla bütçem yok ama iyi bişey istiyorum diyorsanız.Sedona borla veya sedona 711 ve kron gibi markalara baksanız daha iyi olur.

fatih__66

Aktif Üye
Tepki
24
kron kujo nasıl eger kullanan varsa veya bilen varsa yardımcı olabilirmi?

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
hi-ten yazısını gördüğümden itibaren bir bisiklet benim için bisiklet değildir...

zeB@ni

Üye
Tepki
26
vallaha markaları bilemem ama şehir içinde veye turlarda kullancaksan çift amartisör bisiklet seni çok yorar. artı masrafları düşünemiyorum bile. burdaki kıdemli bisikletçilerin önerilerini araştırırsan eminimki uygun bir bisiklet bulursun...