Pedli tayt (Yardım)

hüseyin özbakır

Aktif Üye
Kayıt
3 Nisan 2011
Mesaj
130
Tepki
67
Şehir
Konya / ereğli
Merhaba elimde bir tayt var ve Terzi bide abimiz var internetten gösterdim Bunun gibi bişey yapabilirmisin diye Ne dese seyenirsiniz ölçülerini getir aynısını yapıyım dedi :) Bu adamlar ölçüsüz hiç birşey yapmıyor. Şimdi istedigim Elinde pedli taytı olan biri pedin boyunu ve enini bide olursa kalınlıgını ölçüp yazabilirmi... Şimdiden teşekkürler
 
Scudo

Niyazi ALTUN

Forum Bağımlısı
Kayıt
4 Mayıs 2010
Mesaj
644
Tepki
465
Bisiklet
Trek
@hüseyin özbakır

Peki pedini ne yapacak kendimi yapacak süngerden acaba?
Bence işçilik sıfır pedli taytı geçer gibi geliyor.
Sen tchibo mağazasına uğra vaktin olursa bitmedi ise 39 tl lik taytlardan al işini görür bence.
İllada kendim diktirmek istiyorum dersen etrafında bir arkadaştan rica et sana ödünç pedli taytını versin aynısını diksin o zaman.
kolay gelsin.
 
  • Beğen
Tepkiler: hüseyin özbakır

kalpe8

Daimi Üye
Kayıt
3 Mart 2007
Mesaj
333
Tepki
304
Şehir
Kerpe
Bisiklet
Trek
@hüseyin özbakır

yahu ödünç almayaya ne gerek var? ölçü sensin zaten :)

bilmem anlatabildim mi? üzerine giyeceksin ve yaklaşık bir şey çizeceksin. Mesela kuru bir sabunla, unla çizip sonra gazeteye geçir. İnce ayara gerek yok. maksat takımları rahat tutmak. Zaten 50-60 km.den sonra ped falan ayırt etmiyor vücut.
 

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Kayıt
13 Şubat 2010
Mesaj
6.284
Tepki
8.748
Yaş
46
Şehir
Eskişehir
Bisiklet
Bisan
Arkadaşlar sizin süngerden ped olarak gördüğünüz pedli taytların çoğu emitasyon taytlardı.r orjinal pedli taytların ped kısmı aynı jelli sele kılıflarındaki madde gibi bir maddedir ki onuda sizin terzinin bulacagını bulsa bile o şekli verebileceğini zannetmiyorum.eğer ped olayını sünger ile halledeceksen emin ol hiçbir faydasını görmeyeceksin.Ayrıca terlediğn zaman o sünger teri emerek yolculuk boyunca sana ıslak ve nemli bir oturum sağlıyacak o oturumda seni hiç mutlu etmeyecek :) Sırf taytım olsun istiyorsan içine süngerden ped yaptırmana gerek yok sağlıklıda değil direk taytı diktir geç. hem böylece ter dışarı daha rahat atılmış olur. cok rahat etmesende kuru bır yolculuk yapmış olursun.
 

hüseyin özbakır

Aktif Üye
Kayıt
3 Nisan 2011
Mesaj
130
Tepki
67
Şehir
Konya / ereğli
Biraz oturduk az önce yabancı sitelerdende aradık taytın içindeki pedlerin yapımını felan bulduk Aklıma bir fikir geldi bilirsiniz şu Tansiyon aletlerinin elle şişirilen kola baglaman bölümlerini plastik bir balon gibi onu tam sele ebatında kestire bilecegimiz bir yer varmış plastik işi yapan Bunuda bi kılıfın içine ince birhavlu mesela sonra bindiginde şişir indiginde indir... :) Yani hava torbasının üstünde bir yolculuk Nasıl... (Benim fikrim.)
 
Yukarı Alt