Pedli şort bulamıyorum

BF Okuru

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Google'da pedli şort arıyorum bisiklet şortları çıkıyor fakat ayrıca pedli tayt veriyorlar (bu nedenle arama sonuçlarında çıkıyor)

kalça kısmında ped ile desteklenmiş şort kıtlığı mı var?

Bir tane bontrager'in buldum, istediğim gibi birşey fakat aşırı pahalı, neredeyse 500 lira?!?!
Bontrager Evoke Pedli Şort

Tavsiye edeceğiniz pedli şort var mıdır? tayt istemiyorum, çok sıkıştırıyor. Baktım olmuyor son çare taytın pedini söküp şorta monte etmeyi düşünüyorum.

Scudo

ahmtayd

Forum Demirbaşı
Tepki
392
İsim
Ahmet
Bisiklet
Carraro
Pedli şort diye bir şey olduğunu bilmiyordum.
Hocam taytın bir beden biyüğünü alsanız sıkıştırması geçer belki

BF Okuru

Üye
Tepki
0
hacım 40 derece olacak önümüzdeki günlerde, ne kadar büyük alsam da taytın içi vıcık vıcık olur o sıcakta (XL var zaten)

şortla serin serin ne güzel olur

ahmtayd

Forum Demirbaşı
Tepki
392
İsim
Ahmet
Bisiklet
Carraro
@belgen
Hocam kaliteli bir şey alırsanız olmaz bence. Taytın özelliği o vıcık vıcık olmaması
Ama dediğinin benzeri bir operasyonu bende planlıyorum bir tayt pedini veya kaliteli bir süngeri gereken şekilde kesip çok sevdiğim şortuma dikmeyi düşünüyorum. Başarabilirsem haberdar ederim :)

BF Okuru

Üye
Tepki
0
benim de senelerdir yazları giydiğim favori bi şortum var öyle rahat ki püfür püfür, bulamazsak operasyon yapacağız.

kubilayrd

Üye
Tepki
47
İsim
Kubilay Erdoğan
Bisiklet
Cube
Tchibo'da "Bisiklet ic camasiri" diye bir urun satiliyor, sortun icine giymek icin. Ince de olsa bir pedi var. Sansiniz varsa gidip magazada bi goz atabilirsiniz. Link

• Beğen
Tepkiler: muratbahar

BF Okuru

Üye
Tepki
0

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.648
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
Pedli bisiklet donu var. Pedli short ta var.

http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/790086361_5/2015-arsuxeo-frauen-damen-Radfahren-fahrrad-fahrrad-Radfahren-bib-unterw%C3%A4sche-shorts-unterhose-3d-cool-max-silikon.jpg http://ecx.images-amazon.com/images/I/518XBMcsOOL._SL1000_.jpg

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
942
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Decathlonda ben görmüştüm pedli şort sitesinde var mı bilmiyorum fiyatından da haberim yok fakat mağazada olduğunu biliyorum

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
809
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
Bir taytin pedini sorta monte edebilirsiniz ama o pedin surekli iceride yer degistirecegini bilmelisiniz. Pedi yerine oturtmaya calistikca bisiklet kullanamak zorlasiyor. Lakin soz konusu zerzevat, malum bolgede surekli bir o yana, bir bu yana kivirtiyor.

Cok zorlamayin. Denedik, calismadi. Tayt giyin.

BF Okuru

Üye
Tepki
0
@Gökhan BİROL ah be hacım 110 kiloyum (8 kilo gitmiş halim) 1 yılda 30 kilo aldım yemin ederim kangren olacağım o yüzden şort düşünüyorum. XL tayt bile kurtarmıyor.

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.648
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
@belgen

Su anda nerededir bilemiyorum. Ama su linkte teker teker bakin, hosunuza gidenin linkini acin ve
uygunsa alin. Decathlon'da da mutlaka vardir.

bike shorts mit einsatz - Google-Suche

lampsakos

Aktif Üye
Tepki
131
İsim
muhammed akpinar
Bisiklet
Sedona
@ihtiyar
hocam link icin tsk

ayni dertten bende muzdarbim. @ihtiyarin vermis oldugu linkler hep almaya sitelerine yonlendiriyo.ve cok kullanisli ve guzel gorunuyolar.ben almanyadaki akrabalarimla iletisime gecip almaya calisicam kargo ucreti dahil ve kalitelerini detayli bisekilde paylasicam

Yukarı Alt