pedicab hakkinda sorular, merak edilenler?

fatal

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Raleigh-USA
Bence küresel ısınmaya karşı kullanılabilecek bir alet ama hiçbir ülke büyüklerinin bunu düşüneceğini sanmam.

Scudo
Tepki
0
2006 yazında agustos ve eylülde ordaydım 2007 de de agustos eylül ekim ve kasımda beyler yüzünüzü görsem hatırlarım mutlaka muhabbetmizde olmus olabilir bir çok türkü sima olarak çıkarabilirim

Tepki
0
@ExtremeRiding
kesinlikle doğru yüksek fiyat çekipte milleti pedi cab ten soğutmamak gerek ben zatende çok fazla anlatmıyodum buna göre de fazla fiyat söleyemiyodum birazda hakettigin parayı alman gerek çoğu müşterimdende genellikle sölediğim fiyatın 5-10 dolar fazlasını aldım :)

mzgrknc

Daimi Üye
Tepki
83
@serkancakir

velhasıl kelam binlerce nyer a illallah dedirten pedicabber lar oldu rus a turk u agırlıklı olmak uzere... bu isler oyle sadece 30 bucks 50 bucks ı ezberlemekle olmuyor.. saolsun reklamın iyisi kotusu olmaz demeden yaptılar reklamı... baskaları aptal bi bizim arkadaslar cin gibi masallah... amerikalı dediin insan aptal degil sadece yeri ve zmanı geldiginde bu yasanan olumsuz hadiseler reklam, lobi, oy ve kotu imaj olarak geri doner kimse merak etmesin... haa guzel seyler olmadı mı olmaz olur mu ama bi kotu hadise hatırlanır da 100 guzel sey hatırlanmaz... osman zenk gibi adamlar!!! (tobe tobe) yuzunden barbarlıgımız tescillendi saolsun varolsun...

fastest

Aktif Üye
Tepki
8
osman zenke 500 dolar borcum wardı 2. gidişimde werecektim taa ki bana tehdit mesajları atana kadar sanki beni amerikaya girişimi engelleyecekmiş gibi kendisi baktımki 500 dolar için elimi kana bulama tarzında gerksiz saçma sapan mesaj atınca ben hem ona borcumu ödemedim hem ondan kiralamdım hemde evindede kalmadım gittim faytonların oldugu ahırın oradan cevdet abiden kiraladım kendisi sagolsun cok yardımcıda oldu bir cok konuda en azından osman gibi piyasanın üstünde bisiklet kiralamıyorlardı

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@mzgrknc

Fayton şeklinde yıldız bisiklet ist yapıyormuş web adresini vereyim isteyen arkadaşlar baksın.(link)

S. YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
213
Kalabalık aile ve eşinden izin alamıyanlar için ideal..Bekarlık sulatnlık işde. :) Güzel paylaşım..

• Beğen
Tepkiler: Piskiletci

sadık özer

Forum Demirbaşı
Tepki
158
Bisiklet
Beldeyama
bende londrada yaptım ama taksicilerin pekte istanbuldan farkı yok oraya giden olursa bu işi yapan ÇOK TÜRK var hem parası da iyidir :D