pedalşörlerin 29 mart midye günü:) cobike tan

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
Evettt… biz midyemizi yedik. Bolca güldük :D :) bizi yalnız bırakmayan azınlığa çok teşekkür ederim...
(link)
şu iş adamının hafta sonları zıplayarak bisiklet bindiğine kim inanır? Kadir inanır :D :D :D
(link)
ayrıca aranızda bir ben değilim yani ojeli, bakınız gönülün tırnaklarına lütfen !!!
(link)
mert in konuşan ve en natural hali.. kask yok, gözlük yok, kucağında köpek yok:D :D :D
(link)

biz bu mekanda yemeğimizi yedikten sonra, burcu ve müco bizi çağırdı ve onlara kahveye gittik. Buradan ikisine de teşekkür ederiz…

keyifli, bol bisiklet muhabbetli bir gece idi. Binmedik ama dediğim gibi arkalarından epeyce konuştuk. :)
Bir dahakine sinemalı bir toplantı yaparız… binemediğimiz zamanlar böyle aksiyonlarla geçer artık...

Herkese sevgiler… katılanlara ve konuk edenlere teşekkürler…

Scudo

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
bisikletforumun bize kazandırdıgı en güzel şeylerden biri dostlukların kurulması:rolleyes: .çok sevindirici.(her nekadar ben hala yalnız takılsamda olsun)sizler buluşup gezin.Banucum teşekkürler bu hoş davetinizi bizlerle paylaştıgın için.sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: Banu B.

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Bisikletsiz ne kadar tuhaf çıkmışsınız. :)
Afiyet olsun. Görüşmek üzere

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
sivil hayatta insanlar bir başka oluyor.
afiyet şeker olsun.
katılan ve paylaşan herkese teşekkürler...

Sümer

Forum Demirbaşı
Tepki
66
:)

harikasınz

yakında kooperatif falanda kurarız artık :)

güzel paylaşım ve katılan herkese teşekkürler

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Bu buluşma, dostluğu bisikletten öteye götürdüğünüzün kanıtı olsa gerek. Bisiklete binemediğimiz zamanlarda birbirimizi özleyip hadi toplanalım bi' şeyler yapalım dediğimiz çok olmuştur. O yüzden anlıyorum sizi.

Hakikaten kasksız gözlüksüz tanımak çok zor oluyor bazen. Hele Gönül'ü görünce amanın dedim. İnan hiç tanıyamadım.

Dostluğunuz hiç bozulmasın arkadaşlar...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Evet ya böyle etkinliklerin daha sık yapılmasında fayda görüyorum. En azından kendi adıma konuşuyorum, Ankara-İstanbul veya herhangi bir şehirde hafta içi gezerken görsem birçoğunuzu tanımam. Ama böyle olunca daha kolay olur tanımak. "Pardon siz bisiklet süren abimisiniz?" gibi. :D:D:D

Paylaşım için teşekkürler...

Sevgiler...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bu güçlü azınlığın daha da güçlenerek artmasını diliyorum :).
Gelmeye niyetliydim, ancak kısmet olmadı... Belki bir daha ki sefere (Hem belki gelirken bi de minik sürprizim olur :) hehe... :D )

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
herkese sonsuz teşekkürler grup adına da... :)
halil böyle süpriz falan diyorsun... bak meraktan yine midye yemek zorunda kalacağız:):):)

klavyem3

Aktif Üye
Tepki
16
yaw bu bisiklette ne keramet varmış böööle:)

ayrıca onlar azınlık felan değil.fotoya sığmamışlar sadece.

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
@Sümer

yalnız bana hayal kurdurdun ya...
kooperatif... hepimiz oradayız... herkesin bisikletleri... programları ıslık vb eşliğinde bile yapıyoruz... zaten aşağıya indin mi cumartesi, herkes hazır sayılır falan.. çardaklarda oturup diğer dostları bekliyoruz...:D :D :D

bu arada ben üst komşu ile gürültüden kapışmışım, o da bize birşeyler sirkeliyor gıcıklık olsun diye... beni şikayet etmiş köpeğim var diye... kkooperatif birbiri ile küs:D :D :D kimse birlikte gezmiyor..:D :D :D

e hayalimin iyisi kötüsü bir arada:):):)
neyse sümer.. ben dağıldım zaten...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
evvvetttt geldimmm be yawww,he iş adamımı o benim yaw hihihi:D :D iyi yakıştırma olmuş kehkeh .ama süper bir gece idi ,tüm bizlerle olmak isteyipte olamıyan arkadaşlarımla diğer organizasyonlarda görüşmek ümidiyle ..

• Beğen

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Güzel İnsanlar meraba.
Bisiklet Ailemizin bizlere sunduğu en güzel nimetlerden biride bu şahane fotoğraflarla ölümsüzleşen can doslarımızla bir araya gelip.Ilgaz'ın betimlediği tabirle... Yarenleştiğiniz anlardır.
Daha nice güzel günlerde,olumlu ve sükun büyüyen ailemizle bütünleşeceğimiz günlerimizin eyleme geçeceği günleri sabırsızlıkla bekliyorum.En kötü günümüz böyle olsun.
Katılımda bulunan siz güzel insanlara yıldızlarımızda saklı,akşamın sihirli büyüsünü oluşturan Gizemli ve Yagmur dolusu sevgi'sini gönderiyorum.
Yüregim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

• Beğen

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Mert'in neden kaskı ya da şapkasını kafasından hiç çıkartmadığı anlaşıldı. Kral çıplak diye bağırabilirim artık. Bu arada afiyet bal şeker olsun. Yarasın yarasın. :)

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Banu Hanım;

O gün gruba girmemişim anlaşılan. Benim bürom toplandığınız mekana çok yakın. Mutlaka gelirdim. Sonra resimleri görünce üzüldüm. :( Neyse bir dahaki sefere inşallah. Böyle organizasyonları da çoğaltalım tabiki. Dünyada dostluğun sıcaklığından güzel şey var mı? :p

Sevgilerimle

MFG(+)

• Beğen

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Wallah ne diiim arkadaşlar,Banu sağolsun çook keyif aldığımısss 1 buluşmaa olduuuu beaaa:D önceee midyelerr,dolmalarrr,somonlarrr mııı deseeem:p Serdar sağolsunn pek zewkliii cnm;)

Dahaaa sonradaaa Burcu we Müco daweeeet etti evdeee kahvelerrr,şaraplarrr,dondurrrmalrrrr eweee dönüşşşş 01:00 beaaaa:D :p :D

Tüm pedalşörlereee burdaan............sewgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
@Fatih - MFG(+)

merhaba fatih bey,

bu organizasyon devam eder merak etmeyin. kaçırdığımıza cidden çok üzüldüm ama birdahiken artık... çok teşekkürler...

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
@sports-man

ne demek ya.. ben hep yaparım bu işi. yeter ki senin gibi gelemeyeceğim diyerek süpriz yapanlar hep olsun...:) biz her tür süprizine açığız hayatın.
fotoğraflar için sağol mertcim. tırnaklarım harika çıkmış :):):)