Pedal Bisiklet

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
yalnız bu adamda nadir bulabilceğiniz (campagnolo) tarzda parçalarda mevcut yiğidi gebertelim ama hakkınıda yemeyelim :D:D

Scudo

HakanDemir

Daimi Üye
Tepki
121
şakamı bu 40 liraya vites ayarı. birçok bisikletçi bu tip şeylere para bile almıyor.

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
ne şakası gıt gor adam parasız serce parmagını oynatmıyor :D cıdden bak hatta bazı pazarlar acık sankı sizin ıcın gelmıs gıbı ozellıkle buugn pazar dıye daha cok para ıostıyor :D

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
Arkadaslar bende anlatayım bir kere alısveriş yapmaya claıstım. Calıstım diorum cunku bende ödeme yaptım ama stokta oaln malzeme olmasına karsın bi kac fün sonra aradım yok dediler.

Elcikler vardı boynuzlu fiyatı uygundu ihtiyacımda vardı dedim alayım. Neyse siparisi verdim ödemeyi yaptım.Kntrol edince siparis kısmında ertesi gün birde kargoya verildi yazıordu. Aradan 3 gün gecti ses yok. Bir arayım dedim kargo takip numarası falan falan varmıdır die. Aradım ürünü belirttim siim falan sizin ürün stokta yok dedi.

Eee deidm kargoya verildi yazıor. Yok dedi yanlıslıkla yapılmıs öle falan filan dilerseniz bi bakalım toptancılara siz yarın arayın olmadı iade yaparız dedi. İyi dedim 2 gün sonra gene kendim aradım yok. İade yapcaz dedi tmm dedim. Gene 2 gün gecti para yok hesabımda sonra aradım dediler para iadedis yaptık biz ama gec yatar hesaba falan filan derken stokta olmayan malzeme için onca zamanımı harcadılar. Sonucta parayı yatırdılr geri ama onun için bile kac kere aradım.

Cesit var gibi sitede fiyatlarda fena deil ama kimse memnun deil kimse almak istedigni alamamıs gibi görünüyor.

Korku filmlerindeki replikler gibi; O siteden son 50 yılda alısveriş yapan hiç kimsenin ürünü eline ulaşmamış. Nihıhaha :D

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
Ben de geçtiğimiz yıl 21.10.2010 tarihindde alışveriş yaptım kredi kartı ile.Stok varmı diye sorduktan sonra.
Aldığım ürünler Zefal patlak önleme bandı ve enerji jeli idi.
Sorunsuz olarak 2 gün sonra teslim aldım kargodan.Demek ki anlatılanlara bakılırsa bu da benim talihimmiş.Ama bir amatörlük göze çarpıyor telefon görüşmelerinde ve sitelerinde.

Savaş Uzun

Daimi Üye
Tepki
61
Bisiklet
Focus
Aradan 4 yıl geçmiş hortlatalım burayı da... :)) Şu anda ne durumda bilgisi olan var mı?