pedal cevrilcek asfalt haric ne yerler var

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
merhabalar biliyorum bu yazdıgım ya silinir yada kitlenir ama ben dayanamadım
iyi güzel hoş bir forum sayfası düzeyli yazılar yazan abilerimiz var geziler cok hoş herkes elinden geldigi kadar bir şeyler yazıp yayınlıyor tabiki bisiklet sevenler olarak yanlız olmadıgımızı gösderiyoruz ülkenin dört biryanından demek az gelir bana göre her uc nokdasında gidemedigimiz yerleri bir nevi ayrındılı olarak görme şansına sahip oluyoruz fotoraf ekleyen ve yazılarıyla eklediklerini süsleyen abi arkataşlara sonsuz teşekkürler
ya sonucda pedal aynakolu döndürür aynakol zinciri zincir rupleyi ruple jan dı döndürür bunun sonucunda insan gücü hareket eder bazı yazılan yazılarda bu mandık almış başını gidiyor lütfen yaz aylarındayız herkesin bekledigi bir dönem
ben kendim tura cıkdımmı üsdümdeki jersey bile agır geliyor bırakın eşofmanı uzun taytı mantık+beyin
herkese selamlar unutmayınki petal cevirilecek asfalt haric ne yerler varrr.....

Scudo

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
Rahman arkadaşım,"bu yazdığımda kaldırılır" demişsin ama bizde biraz özeleştiri yapsak ne dersin..?
Daha önce açtığın başlıklarıda hatırlıyorum ne anlatmak istediğini,mantığını anlamamıştım.aynen bu yazındaki gibi...
Bu biraz beni rahatsız ediyor,Türkçeyi bende kusursuz kullanmıyorum ama en azından yazdıklarımın anlaşılır olmasına dikkat ediyorum.
Dışardamı yaşıyorsun,Türkçen bu yüzdenmi yetersiz bilemiyorum,öyle değilse zaten böyle yazman insanlara saygısızlık.biraz daha anlaşılır yazarsan daha iyi olur gibi...