PcDepo Ne kadar güvenilir bir site?

Alfa_x

Daimi Üye
Tepki
121
İsim
Ali
Bisiklet
Cube
Selam arkadaşlar, laptop alma niyetindeyim bu siteden alışveriş yapan var mı aranızda? Ne kadar güvenlidir. Ürünler özelliklerine göre inanılmaz uygun fiyatta.

Scudo

CZCN

Üye
Tepki
40
Son dönemde site kapandı muhabbeti dönüyordu, siparişler teslim edilmemiş vs. bir araştırın.

Alfa_x

Daimi Üye
Tepki
121
İsim
Ali
Bisiklet
Cube
araştırdım aslında ama en son ekim aylarında bi sıkıntılar olmuş ne telefon açıyorlar ne ulaşılabiliyor lakin web siteleri aktif.. ilginç çözemedim ??

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
18 milyon lira giriş çıkış yaptı hesaplarına kredi ödemesinden önce,şu an tüm bankalara toplam 30 milyon tl civarı borçları var.Bankacı :))

Buğra E

Üye
Tepki
28
İsim
Buğra
Bisiklet
b'Twin
Temmuz 2014'de mağazalarından elden teslim aldım laptopumu ve şuanda o laptopla yazıyorum :D Açıkcası bende ilk sitesine baktığımda güvenememiştim ancak elden teslim aldığım için gerekli kontrolleri yaptım ve daha sonrasında iki arkadaşım daha laptop aldı.. Bir şekilde güven duygusu oluşturdu ama son dönemlerde dolandırıcılığa bulaştıklarından dolayı feci şekilde hayal kırıklığına uğrattı :)

• Beğen
Tepkiler: Alfa_x

Alfa_x

Daimi Üye
Tepki
121
İsim
Ali
Bisiklet
Cube
Tam diyorum hah iyi sorun çıkmayacak Buğra E.yazının devamında paladı evet en iyi fiyatlar o zaman şuan ebrarbilgisayar da diyebiliriz..

Alfa_x

Daimi Üye
Tepki
121
İsim
Ali
Bisiklet
Cube
Sonuç olarak ebrarbilgisayar'dan aldım arkadaşlar ilgililer, tavsiye ederim. Oradan alan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım bende memnunum.6. nesil i5 li metal kasa asus laptop 1750 tl ye geldi 500 tl civarı cepte kaldı :)..

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!

Alfa_x

Daimi Üye
Tepki
121
İsim
Ali
Bisiklet
Cube
1 aydan fazla oluyor sanırsam 6. esiller çıkalı. Teşekkür ederim aynı dediğin gibi ısınmıyor sesi güzel gayet yeterli bir alet.