Pazar günübirlik gezi

Nereye pedallayabiliriz?

• Kayabaşı Yaylası

• Sümela Manastırı

• Çamburnu

• Hidirnebi Yaylası

• Diğer

• Toplam katılım
    5

sebo

Üye
Başlık
19
Tepki
39
05.07.2009 Pazar günü şehirdeki arkadaşlarla beraber günübirlik bir gezi düzenlemeyi düşündüm.Katılabilecek arkadaşlar olursa bu başlık altında planlayabiliriz.Yer olarak beraber seçim yapmamız daha uygun olabilir.Bu sebeple basit bir anket koyuyorum.

• Beğen
Tepkiler: Vural UZUN

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Başlık
27
Tepki
637
Bisiklet
KTM
of ki offf..
alternatiflere bak..

hepsini seçsem, bir de İzmir'den ışınlansam.. olmaz mı ? :)

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Başlık
15
Tepki
891
@sebo

Sebo merhaba,
İstanbul'da oturuyorum ama aslen Giresunluyum ve 13 Temmuz haftası bir aksilik olmazsa yıllık iznimi kullanmak için orada olacağım. O tarihlerde düzenleyeceğiniz turlara katılmayı çok isterim.
Bahsettiğin turlar arasından oyumu Kayabaşı'na veriyorum:) Aslında Hıdırnebi çok güzelmiş merak da ediyorum ama yolunun dar olduğunu ve araç trafiğiyle bisiklet trafiği anlamında sıkıntı yaşandığını duydum. Baktım oylar daha çok Sümela manastırına verilmiş ama sanırım oy veren arkadaşlar biraz daha adına kanmışlar zira orada hiç bir şey yok:( Çıkıyorsun çıkıyorsun ne bir doğa harikası ne bir manzara..hele sis varsa hiç birşey görülemeiyor. Tahrip edilmiş bir kilise sadece... Bence bisiklet turunda hem sürüş keyfi yaşayabileceğimiz bir yer, hem de görsel açıdan zenginliği olan bir yer tercih edilmeli...

Yukarı Alt