Pazar günü topluca çine gidiyoruz!

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
beyler adam bizi tam trolluyor yalnız
肾病

yazdım google translate e
sonuç troll

• Beğen
Tepkiler: Devenez ce que
Scudo

Mesut DOĞRU

Forum Demirbaşı
Tepki
986
İsim
Mesut DOĞRU
Bisiklet
Bianchi
@Razsagal3

Sn Razsagal3 sanıyorum esprili mesajlar paylaşmak hoşunuza gidiyor. Aslına bakarsanız açtığınız konuda paylaşılan espriler ve karikatürler oldukça hoş.

Ancak bu tarz ifadeler kullanmaya devam ederseniz yönetimin sizi uzaklaştırmasına gerek kalmayabilir. Çünkü muhtemel ki; üyeler sizi engelleyeceklerdir.

Şahsi tavsiyem, foruma renk katmak adına espri mahiyetinde ileti paylaşın çünkü bu potansiyel sizde var. Bu şekilde daha çok sempati kazanabilirsiniz.

Esen kalın.

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
Cidden güldüm ilk mesajlara bu arada tl mi yoksa çin parasimi yanında almalı gelenler bununda gözden kacirmişsin sanırım,hayır yani sizi düşündügüm için hatırlatayım dedim.

• Beğen
Tepkiler: Muh26ammed

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Vay arkadaş adam çine gidecek gider ayak referandumda evetde diyecekmiş ama çinliler hayır diyecek sen ne yapacaksın ozaman:D:D:D:D

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Z. Şipal

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
Yav tam uyumaya hazirlandim,niye böyle konu açtınız,uykum kaçacak yav,hem gülüyorum hem neyse,japonya niye değil de çin...

Razsagal

Üye
Tepki
87
İsim
Becker
Bisiklet
Ümit
@kırık zincir @mutlu07 @GETzREADY

Sevgili arkadaşlar, Çin'e giderken Türk Parası alacağız, elbet yolda bir dövizci bulup onu exchange ederiz. Bu arada kendimi bildim bileli akpartili olmakla beraber hiçbir zaman hiçbiryerde siyasi kişiliğimi ve tavrımı belli etmem, etmeyeceğim de. Referandumda evet diyeceğimi nereden çıkardınız ayrıca? Ak Partili olmak bunu mu gerektiriyor? Çok değerli yorumlarınızı okudum, sizler burayı eğlence platformu sanmışsınız ancak biz kalabalıb bir grup olarak şimdilik 3 kişi olarak yarın yola çıkıyoruz. 1 kişinin pasaportu yok, sınırdan kaçak olarak geçirmeye çalışacağız ancak bir çok sınır geçeceğimiz için çine kadar bizimle olabileceği garantisi yok.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Razsagal3
sen kendi yazdıklarını okumuyorsun sanıyorum.ben bu referandumda evet diyen sen değilmisin??????????????

gunes1001

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Güneş A.
Bisiklet
b'Twin
@Razsagal3

Kendin yazmışsın ya kardeşim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Fotoğrafını at o zaman arkadaşım?

Milletin işi gücü var senlemi uğraşacak, hadi yeter bu kadar troll"edin tamam oldu bitti.

GETzREADY

Üye
Tepki
14
İsim
uğur
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Oho kaçak sınır geçişleri vs aksiyon da var bu yapımda.Basarili bir proje gişe de batmaz umarım.Suriye de pasaportlar ile paraları kaptirmayin :)

Mehmetg.

Aktif Üye
Tepki
309
İsim
Mehmet G.
Bisiklet
Sedona
Herif bizimle 睾丸 geçiyor ben uyuyorum forum iyi geceler :koptum::koptum:

• Beğen
Tepkiler: Melogram

Razsagal

Üye
Tepki
87
İsim
Becker
Bisiklet
Ümit
@Deniz A @mehmetgacar @gunes1001

Arkadaşlar daha önce yaptığım en uzun yok 10 Km. İlk kez bu kadar uzun bir yola çıkacağım, tavsiyeleriniz neler? Yanıma aldığım ekipmanlarımın bir kısmını yazayim, malum yarın yola çıkılıyor, unuttuğum birşey varsa lütfen ekleyin.

Bisiklet, Pompa, İç lastik, Dış lastik, Fren balatası, Yedek sele, Yedek korna. Kask aynası, yedek 10 adet tayt, rüzgarlık, yağmurluk.
Yanıma 3 adet ayakkabı aldım birisi goretex, biri spor, birisi ortamlara girmek için kundura. Takım elbisesi aldım çinde gece takılmak için. Pasaport kimlik ehliyet hazır. Babamın kredi kartını arakladım ancak çinde geçermi bilmiyorum yapıkredi bankası? gıda ve içecek hep yoldan almayı planlıyoruz.
ilkyardım ekipmanları hazırladım, yol üzerinde bir problem olur gece konaklamak zorunda kalırız diye piknik tüpü, 10 kişilik pratik yüksek irtifa çadırı, 3 paket makarna ve konserve yiyecek aldım. Alet edevat takımı aldım bisikleti onarmak gerekir diye. En temel aklıma bunlar geldi