Pazar Günü Edirne Gezisi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında c.turhan tarafından paylaşıldı.

1. c.turhan

c.turhan Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba,

Trakya Bisiklet Grubu olarak 19 KASIM Pazar günü Edirne'de toplanmayı kararlaştırdık. Bu ilk geniş katılımlı toplantı ve gezimiz olacak. Sabahın erken saatlerinde Lüleburgaz'dan otobüsle yola çıkacağız. Edirneli arkadaşların önereceği 30-40KM lik bir parkurda gezimizi de yapacağız. (Büyük olasılıkla karaağaç dolayları) Hava durumunun çok iyi olması bekleniyor. Forumdan katılmak isteyen arkadaşları da bekleriz.

Buluşma: 19 KASIM Pazar
    Saat: 10.00
    Yer : Edirne Migros

Bol Pedallı Günler...

2. boreas

boreas Forum Demirbaşı

Seviye:
    rahman abide geliyor değil mi? onun seyyahı yakından görmek isterim :)

candede bunu beğendi.
  3. suat arıcan

suat arıcan Yeni Üye

Edirne gezisine yeni arkadaşlar katılması dileğimle.

M.Ergun GÖZET ve candede bunu beğendi.
    c.turhan

c.turhan Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba,

Rahman'ın işleri çok yoğun, yetiştirmeye çalışacak ama gelmesi şimdilik düşük bir olasılık, bir daha ki sefere kaçırmayacağına eminim.

Görüşmek üzere

boreas bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

forearms-on-bars.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
Honest-Ads-Sports-Drinks.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...