pazar günü disklerde sorun

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında Derviş Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Derviş Özcan

Derviş Özcan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar pazar günü yden yıldız parkına ittim orda biraz arazi yaptım.geri geliyodum tam beşiktaş meydanın önünde sağ şeritten gidiydom bier taksi an bi şekilde sinyalsiz u dünüşü yapınca ...asıldım frenlere disklerde shimano
    frenler avid j3 frene aniden asılınca cart die bi ses aman allahım dedim artık arka havada stopie yapıyorum ne ise taksiye çarptım kaputun üstüne yattım...taksici bana vurmaya yeltendi o anki sinirle bi yumruk yedi burnuna ...allahtan bisikletim veya ben hasarsız kurtuldum ne ise poliste taksici yi u dönüşü yaprken görmüşmü..taksiciye 120 tl kitledi polise hayranlık duydum.taksici durumu kötü idi ama haketmişti ama disklerimdeki sorunu anlamış değilim
    .....saygılar (cümle kuruşum güzel değildir...)
    ..

Berk Yıldız bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-9-20_11-39-13.png
Forum selam, işler nasıl gidiyor? Umarım her şey yolundadır :) Form tutmak diye bir laf var. Ya da bir atlet iddialıysa onun için 'bugün formunda' deriz. Bu terimin bir geçmişi varmış. 1800'lü...
20150423_155512.jpg
Merhaba arkadaslar, bugun 2 saatlik bi antreman yaptim 110-140 arasi gezindim nabzim sona dogru zorladim kendimi zamana karsi moduna gecip sonrada sprint attim hesaplarimag ore max. Nabzim 199...
group-riding-143.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....