paxton time 550 29 inch

harun t

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Lapierre
Herkese iyi gunler foruma yeni uye oldum ve yeni bisiklet aldim
(link)
Bu bisikletin aynisini 9 taksit ile bisikletciden 750 liraya aldim
Kadro yapisi ve ekipmanlari olarak parasini hakkeder mi
Paxton markayi nasil bilirsiniz

Scudo

Gürkan Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
195
Ön ve Arka disk fren diyor ancak mekanik mi yoksa hidrolik mi yazmıyor. Bu kadar paraya hidrolik frendir sanırım. Marka fazla bilinmeyen bir marka.

Gürkan Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
195
sizin aldığınız 750 lira fiyat iyi. Ancak sitede yazan 1000 tl bir fiyat için mekanik disk pahalı.

harun t

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Lapierre
bisikletçide cepten fiyatlarına baktım gitti gidyor ve daha birkaç yerde fiyatları 900-1000 lira olunca aldım.
bizim burdaki bisikletçilerde iyi bir model yok genelde 300-500 liraya satılan modeller var bisikletçideki en iyi en pahalı bisiklet buydu
bidaha internetten alıcam

Faruk ONUK

Daimi Üye
Tepki
56
750 tl için kötü bir bisiklet değil.TÜrk malı yazıyor sitede.Hiç duymamıştım böyle bir markayı.

harun t

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Lapierre
Bescobebek diye bi firma uretiyormus
Onceden bebek arabalari uretiyorlarmis
Simdide yeni bisiklete baslamislar kadrolari kendi uretiyorlarmis
Ama keske piyasasi olan bir marka alsaydim zayiflayinca satmayi dusunuyorum ilerde kime satarim bilemiyorum

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Evet dediginiz gibi satacaksaniz ve disk fren istiyorsaniz daha uygun fiyata Salcano NG650 29 MD alabilirdiniz. Ama şunu alsaydim bunu alsaydim diye dusunmek yerine bisikletinizin keyfini cikarin :) Hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: mehmet fikret

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
@harun tınas
Şunu anlamiyorum, bisikleti aldıktan sonra yorum istenenin mantığı ne oluyor? Bunu birçok kişi yapıyor ve ne anlama geldiğini anlayamıyorum. Aldığını bisiklet iğrenç neden bu bisikleti aldın kusmuk gibi dersek ne değişecek yada himm bu bisiklet harika iyiki almişsin dersek ne değişecek? Zaten almişsin mutlu il bu bisiklet ile. Yada almadan önce sorup yorum alsaydin demek geliyor içinden. Bu arada bisikletin tam istediğin gibi bence. Güle güle kullan kardeşim .

Tepki
2
İsim
mehmet
Bisiklet
Diğer
güven meselesi serdar kardeşim. ülke olarak hiç birşeye kendimiz karar veremiyoruz çünkü çocukluktan itibaren bu böyle empoze ediliyor bize. biz annemizin sevmediği kızla bile evlenmiyoruz. biraz geniş çerçevede değerlendirmek lazım olayı saygılar :)

• Beğen

harun t

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Lapierre
@serdar k
bisikleti alalı 1 yılı geçti hatta 2 ay önce hediye ettim gitti konusu hala sürüyor
eski konuları neden hortlatırlar anlamış değilim
yetkililerden konunun kapanmasını istiyorum

• Beğen