parola 869

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Nevzat KÖSEOĞLU tarafından paylaşıldı.

 1. Nevzat KÖSEOĞLU

  Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

  Kayıt:
  11 Kasım 2006
  Mesajlar:
  1.505
  Beğeniler:
  634
  Şehir:
  Samsun
  Seviye:
  PAROLA 869
  TÜRKÜN ŞİFRESİ 869
  TÜRKİYENİN KURTULUŞU 869DA
  ANKARA TİCARET ODASI BAŞKANI SİNAN AYGÜN, TÜRKİYE EKONOMİSİNİN KURTULUŞUNUN 869 RAKAMINDA GİZLİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ.
  AYGÜN, VATANDAŞLARI BARKODU 869 İLE BAŞLAYAN YERLİ MALI ÜRÜNLERİ SATIN ALMAYA ÇAĞIRDI.
  869U AL, ÇOCUĞUN İŞSİZ KALMASIN
  Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün, yabancı markalı ürünlerin market raflarını istila ettiğini ve ithal ürün tüketimi nedeniyle Türkiye ekonomisinin çıkmaza girdiğini söyledi.
  Aygün, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye ekonomisinin kurtuluş reçetelerinden birinin 869 rakamında gizli olduğunu bildirdi. Türkiyenin uluslararası barkod numarasının 869 olduğunu belirten Aygün, vatandaşları ithal ürünler yerine barkodu 869 ile başlayan yerli malı ürünleri satın almaya çağırdı.
  TÜRKÜN ŞİFRESİ 869
  Ürün üzerinde değişik kalınlıktaki dik çizgi ve boşluklardan oluşan simgeye barkod denildiğini ve barkoduna bakarak bir ürünün hangi ülkeye ait olduğunun anlaşılabildiğini belirten Aygün, Barkod, üzerinde bulunduğu ürünün nüfus cüzdanı gibidir dedi.
  [FONT=sans-serif][COLOR=#295584]Günümüzde savaşların topla tüfekle değil parayla yapıldığını vurgulayan Aygün, şunları kaydetti:
  [FONT=sans-serif][COLOR=#295584]Türkiye ekonomisi bugün güçlü ekonomiler karşısında bağımsızlık savaşı veriyor. Bu savaşta parolamız 869dur. Yani Türkün şifresi 869dur. Savaşı kazanmak ve başı dik gezmek istiyorsak ülkemizin ürünlerine sahip çıkalım.
  [FONT=sans-serif][COLOR=#295584]Leh Kralı borç istediği zaman II. Murata Verelim mi? diye sorduklarını, II.Muratın da, Borç verin. Bugün borç alan, yarın talimat alır cevabını verdiğini hatırlatan Aygün, dünya ekonomisine bugün bu anlayışın hakim olduğunu söyledi.
  [FONT=sans-serif][COLOR=#295584]IMFden borç alan Türkiyenin, bu para karşılığında IMFnin istediği yasaları çıkarmaya zorlandığını da belirten Aygün, şöyle devam etti:
  [FONT=sans-serif][COLOR=#295584]İthal ürünlere verdiğimiz her kuruş, ekonomimizi çıkmaz sokağa götürüyor, yerli sanayinin bacası tütmez oluyor. Gençlerimize istihdam yaratılamıyor. Yerlisi varken yabancı mal almak, kıt kaynaklarımızının dışarıya gitmesi ve yatırımların azalmasıdır. Azalan yatırım, çoğalan işsizliktir. İşsizliği kendi ellerimizle büyütmeyelim.
  [FONT=sans-serif][COLOR=#295584]Tüketim malı ithalatına giden her 6 bin 500 doların Türkiyede bir kişiyi işsiz bıraktığına işaret eden Aygün, tüketicilere, 869u al, çocuğun işsiz kalmasın çağrısında bulundu.
  [FONT=sans-serif][COLOR=#295584]Aygün, bütün dünyaya küreselleşmeyi tavsiye eden ABDnin Buy American (Amerikan malı al) kampanyaları ile halkını yerli malı ürünler satın almaya teşvik ettiğini ve Sıradan bir Amerikalı için ülkenin kaderini belirleme zamanı gelmiştir çağrıları yaptığını hatırlattı.
  [FONT=sans-serif][COLOR=#295584]Amerikada yabancı ürün satın almanın, milyonlarca yurttaşın işini elinden almak, yatırımları baltalamak ve ülkenin çöküşünü hazırlamak olarak görüldüğünü anlatan Aygün, bu anlayışın Türkiyede de yerleşmesi gerektiğini söyledi.
  [FONT=sans-serif][COLOR=#295584]ABDde kamu alımlarında da yerli malının tercih edildiğine dikkati çeken Aygün, 1933 tarihli Amerikan Malları Satın Alma Yasasının halen yürürlükte olduğunu bildirdi. Aygün, Türkiyede de kamu alımlarında yerli sanayi ürünlerinin tercih edilmesini ve ihale şartnamelerinden ithal yoluyla temin edilecekti ibarelerinin çıkarılmasını istedi.
  [FONT=sans-serif][COLOR=#295584]ATO Başkanı, Atatürkün Yerli Mallar Sergisinin açılışında söylediği Türkler! Türk malı alınız, Türk malı kullanınız; Türk parası Türk toprağında kalsın sözlerini herkesin ilke edinmesi gerektiğini de sözlerine ekledi.


  [IMG]http://www.hiperteknoloji.org/RResim/barkod/barkod_r2.gif[/IMG]


  [FONT=System]lütfen bilinçli bir kulanıcı olup 869 nolu barkod numarası olan ürünleri alalım Türkiyemizi kendimiz kalkındıralım dışa bağımlı bir Türkiye istemiyoruz...
  [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
   
 2. Süleyman Onur Dülger

  Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

  Kayıt:
  22 Kasım 2007
  Mesajlar:
  1.009
  Beğeniler:
  508
  Şehir:
  Eskişehir
  Seviye:
  bu doğrumu:eek: vay canına bundan sonra dikkat edicem
   
 3. ZekiAlper

  ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

  Kayıt:
  4 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2.911
  Beğeniler:
  1.653
  Şehir:
  Antalya
  Adı:
  Antalya Downhill Özel Antrenör
  Bisiklet:
  Specialized
  Seviye:
  Buna lütfen öncelikle biz değil yetkililer dikkat etsinler! :( biz zengin miyiz de dünya nın en pahalı petrolunu veya ithal ürünleri kullanıyoruz :( ???
   
 4. HaliliOzturk

  HaliliOzturk Onursal Üye

  Kayıt:
  3 Temmuz 2005
  Mesajlar:
  7.281
  Beğeniler:
  9.882
  Seviye:
  Bu haberin kaynagi nedir?

  Barkot sisteminde bildigim kadariyla boyle bir ayirim yapilmaz, sonuc itibariyle barkot bir stok kodudur, neden basina ulke bilgisini girme ihtiyaci duysunlar ki?
   
  Barış Kılınç bunu beğendi.
 5. #5
  Nevzat KÖSEOĞLU

  Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

  Kayıt:
  11 Kasım 2006
  Mesajlar:
  1.505
  Beğeniler:
  634
  Şehir:
  Samsun
  Seviye:
  HaliliOzturk bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_15-26-49.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
50tlg0R.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
upload_2016-8-24_10-44-26.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...