Parmak ucunda ve ayak tabanında çıkan siğiller

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında kaslagit54 tarafından paylaşıldı.

1. kaslagit54

kaslagit54 Aktif Üye

Adı:
    Aybars
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Esenlikler.Bisiklet sürerken yarım eldiven kullanmama rağmen ellerim aşırı derecede terliyor.Parmak ucunda ve ayak tabanında çıkan siğillerin virüs kaynaklı olduğunu biliyorum.El terlemesinin bu olayı tetiklediğini müşahade ettim.Bu iddiamda yanılıyor da olabilirim.Dermatoloğun tavsiye ettiği ilaçları kullanmama rağmen müspet cihette bir fayda şu ana kadar maalesef göremedim.Veya bu ilaçlar benim bünyemde işe yaramadı.İyileşme sürecinin uzun olduğunu,stresten uzak olmam ,bağışıklık sistemimin güçlü olması gerektiğini,doğal yollardan beslenmemin ve hijyen koşullarına azami dikkat etmem gerektiğini biliyorum.Doktorum son çare olarak yakma veya dondurma tedavisini tavsiye etti.Ben bu tavsiyeye açıkçası olumlu yaklaşmadım.İyileşse bile tekrar nüksetmesinden endişe duyuyorum.Sizden ricam bu konudaki tecrübelerinizi ve alternatif tedavi yöntemlerini lütfen benimle paylaşmanız.Lütfen rukye ve okuma gibi tavsiyelerde bulunmayınız.Mümkünse bitkisel tedavi yöntemlerini yazarsanız sevinirim.Vereceğiniz tavsiyelerden dolayı şimdiden teşekkür ederim.Sağlıcakla kalınız.

2. ajajya

ajajya Üye

Adı:
    alperen
    Seviye:
    Benimde ayagimda bir tane var.Dondurmayida denedim.Bitkisel ve eczaneden alabilcegim herturlu ilac,merhem,bitkiyi denedim.Cozum olmadi,dondurma icin odedigim 200 tl kaldi sadece yanima...
    Son çare olarak okutmayi denedim bakalim gececek mi,internet uzerinde ve arkadaslarimdan duyduguma gore geciyormus.İnanmak ve suphe duymamak lazim iyilescegine.Hicbiri ise yaramadi ama bu basarili olur umarim:)

3. Levent S.

Levent S. Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    13-14 yaşlarımda iki eliminde başparmaklarımda siğil vardı. Soldaki kocaman sağdaki ufak. İlaçlar fayda etmeyince solu yaktılar. Sol gidince ufak olan bir haftada yok oldu. 40 yaşındayım tekrar etmedi. Yaktırın gitsin çok çirkin gözüküyor.

İlginizi Çekebilir

IMG_20150520_231856.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
bicycling-team-2-600x4501.jpg
1- Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı arttıracaktır....
8.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...