Paris-Roubaix'12(8 nisan pazar)

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
M Kerem DEMİREL_ TOny Martin'e diyecek birşey yok, cancellara nın yaşı ortada, Tony nin yaşı ortada, Tony vücudunu daha çok zorlayıp daha çok verim alabilir. yaşı ve yapısı buna uygun aynı zamanda güçlü bir adam, zamana karşıda zaten bir rakip gelip geçeceği belliydi, eski performanslarını sergileyemiyor ve fark attığı süreler gözle görülür şekilde azalmaya başlıyor. Yeni jenerasyon çok iyi durumda ve çok iyi adamlar yetişiyor. Görünen köye klavuz arıyorsun dostum...

ÖNDER TARIM_ Forum üyeliği ile, yarış izleme arasındaki bağlantıyı anlamadım? Nerden nasıl böyle birşey çıkardın!!! Sen 11 yaşında iken ben yarışıyordum ve yarış izliyordum dostum... hee sen diyorsun ki 2010 da üye olmuşsun, ne izledin de ne konuşuyorsun diyorsun :) sanıyorum...

Bana görede Boonen hiç bir zaman Cancellara dan daha iyi olmamıştır... Cancellara olsaydı bu yarışta sonuç emin olun çok farklı olurdu...
Yokuşta herkez nasıl Contador ve schleck leri gözlüyorsa, düz ve uzunda da Cancellara gözleniyor...

O (Fabian) BİR BAŞKA!!!!!!!!

Scudo

Ekrem Erten

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Sedona
Boonen geçen hafta meydanı boş bulup tarihe geçmek istedi ve başardı. Tom arkadaşım, sen sprintinle kazanıyorsun işte neden başkalarına özeniyorsun ki. Geçen hafta da belki sprintiyle kazanmadı ama Pozzato ve Ballan'ın onu takip etmemesinde nasıl olsa sprintte geçileceklerini bilmeleri de vardı.
Fabi-Tom başa baş kalınca kesin Boonen mi kazanır peki?
Cevap: (link)
Selesinden kalkma gereği bile duymamış arkadaş :)

Kerem Demirel

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cannondale
2010 Flanders'da kazanması demek bu sene de,gelecek sene de,ondan sonraki sene de kazanması demek sanırım.Cidden acayip bir mantık :D

Cancellaranın klasik galibiyetleri : Paris–Roubaix (2006, 2010),Ronde van Vlaanderen (2010),Milan – San Remo (2008),E3 Prijs Vlaanderen (2010, 2011)
Boonen'in klasik galibiyetleri : Paris–Roubaix (2005, 2008, 2009, 2012) ,Ronde van Vlaanderen (2005, 2006, 2012),E3 Prijs Vlaanderen (2004, 2005, 2006, 2007, 2012)

Galibiyetlerde her türlü ezici bir üstünlüğü bir tek ben görüyor olamam ? Neymiş,2010 senesinin öncesine de bakacakmışız youtube'da aratma yaparken :) Ha isteyen bu yılı da seyredebilir

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Baya heyecanlı muhabbetler oluyor bakıyorum da.
Benim görüşüm ise hepsinin ortak özellikleri olabildiği gibi farklı yetenek ve performanslara da sahip olmaları.Nasıl bir elin beş parmağı birbirinden farklıysa...
Özellikle bu sporda siz de biliyorsunuz ki kişisel olarak o an için çok çok iyi hissetmek bile yeterli olamayabiliyor.Bir anlık dalgınlık ya da başkasının dalgınlığı,küçük bir taş parçası,çılgın bir seyircinin eli,iyi alınamayan bir viraj vs.vs.
Bu adamların hepsi çok çok iyi sporcular ve Caner Eler'in dediği gibi 'modern zaman gladyatörleri'...Yaptıkları iş büyük bir saygıyı hak ediyor.Ben şahsen hiç birine özel olarak 'adamım' olarak bakmıyorum, çünkü hepsi de benim adamım:)
Baksanıza, geçen yıl ortalığı kasıp kavuran Gilber'in bu yıl esamesi okunmuyor.Maalesef tabelada sadece kazananların adı yazıyor onlar akılda kalıyor.
Boş verin bence şu iyi bu iyi arkadaşlar:) yarışın tadını çıkarın:)
Kalın sağlıcakla...

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
İş kaç yarış kazandı meselesi değil...
TOM ile FABİ yan yana kalsa sonuç ne olur?
Açık ara FAbian olur ne olacak !!!
Takımda FABİAN gibi bir adamın mı olsun istersin?
Tom gibi mi?
Tabi ki FABİAN!!! yan yana kaldıkları zaman, Fabian Cancellara'nın temposuna bile ayak uyduramaz TOM...

Aslında karşılaşma bile yanlış.
FABİAN ın yanında TOM kim ki karşılaştırma yapıyoruz...

Tekrar söylüyorum "Bu yarışta FABİAN olsa sonuç bu olmazdı!!!"

Çok sevdiğim bir sözü tekrarlıyorum: Gazla bisiklet gitmez arkadaş!!!! bunu bir öğretemedim size !!!

Kerem Demirel

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cannondale
Tabii ki sonuç böyle olmazdı, gelir 2. olurdu geçen seneki gibi :))

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
@M Kerem Demirel

Evet gelir 2. olurdu geçen seneki gibi... TOM da geçen seneki gibi finişi zor görürdü !!! :D komik :D