Paris Roubaix

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Scudo

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.014
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@necmeddin
Necmeddin ağabey tüm konuyu okudun. Eğer ki gördüğün ilk "daş" a bizim gibi seni Paris Rubeyi sever gibi seviyorum diyebiliyorsan sen de Paris Roubaix aşığı olmuşsun demektir.🥰😘😍
Konu nasıldı bu arada. Şenlikliydi değil mi?

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.802
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@hamlet2006 eyvallah kardeşim, kişinin yüzüne sen bu işi iyi yapıyorsun demek her ne kadar mahcubiyet ve vebalde olsa gerçekten çok iyi bir kalemin var sen bu işin hakkını veriyorsun. Harika bir emek, harika bir yazı ve harika bir konu paylaşımı olmuş.

Seninle bir bisiklet hakkında bilgi alışverişini çok isterim.( Benden çok bir şey alamazsın bilgi olarak malum yarışırsak bende kalsın, ben bayağı bir bilgilenirim. :ssrtcbya: ) Birde ortaklarda çöp şiş yeme resistali, kendime güveniyorum. Bu konuda seni madara ederim. Azcık iştahım varsa bir oğlağı yerim.:koptum:

Farklı ve çetrefilli bir yarışmış. İnşallah arzu eden herkese Rabbim nasip eder.

Diğer bir husus
@Cemal Ç. Sen cansın kardeşim. Bizi onura ettin Şanlı Bayrağımızla Türklerde bu yarışı takip ediyor imajını verdin. Elbette bu ruhu çok görecek acz içinde kıvranan zavallıların yorumlarını dikkate almamak lazım.

Bu başlığı takip eden ve bu maceraya ortak olan forum arkadaşlarıma ve Süleyman kardeşime şükranlarımı sunuyorum. Sağolun varolun hayırlı forumlar.🇹🇷🇹🇷🇹🇷
@necmeddin ne maceraydı be bir Diyarbakır İstanbul arasını bisikletle gitme hevesi verdi Zalım Rubaix :) @hamlet2006
@hamlet2006 bu taşlı yollarda cemal sürekli fotoğraf atıyor , aynı yollarmı, yoksa o bölgenin bağlantı yolları bu şekildemi planlanmış.

Son düzenleme:

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hamlet2006 bu taşlı yollarda cemal sürekli fotoğraf atıyor , aynı yollarmı, yoksa o bölgenin bağlantı yolları bu şekildemi planlanmış.
@Cemal Ç. Roubaix'i Roubaix yapan pave dediğimiz taşlı sektörlerden fotoğraf atıyor.Yarışın sonlandığı Roubaix Velodromuna gidip bisiklete de bindi.Cehennemin kalbi Aranberg'te de bisiklete bindi.
Evet evet Cemal tam bir bisiklet hacısıdır. :ssrtcbya:
Bu da Aranberg'teki Türk Cemal

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.802
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Cemal Ç. Roubaix'i Roubaix yapan pave dediğimiz taşlı sektörlerden fotoğraf atıyor.Yarışın sonlandığı Roubaix Velodromuna gidip bisiklete de bindi.Cehennemin kalbi Aranberg'te de bisiklete bindi.
Evet evet Cemal tam bir bisiklet hacısıdır. :ssrtcbya:
Bu da Aranberg'teki Türk Cemal
Yolda sürerken dili bile sürçmeye başladı Cemalin , çok alengirli bir yol olsa gerek. Demekki bizim gibi boş yollarda düşmüyor en azından. :)

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Yolda sürerken dili bile sürçmeye başladı Cemalin , çok alengirli bir yol olsa gerek. Demekki bizim gibi boş yollarda düşmüyor en azından. :)
Pavéden değil o sayın @necmeddin. 04-01-2013 yılında onbeş gün komalı bir iş kazası geçirmiş ve dilim yamuk kalmıştı. Hiddetlenip konuşurken üstelik, Mucize filminin başrolünde ki arkadaş gibi tükürmeye bile başlıyorum. 😅

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.802
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Pavéden değil o sayın @necmeddin. 04-01-2013 yılında onbeş gün komalı bir iş kazası geçirmiş ve dilim yamuk kalmıştı. Hiddetlenip konuşurken üstelik, Mucize filminin başrolünde ki arkadaş gibi tükürmeye bile başlıyorum. 😅
Yaw arkadaş bendede ne kulak varmış, aynı fil kulağı gibi :ssrtcbya: , kusura kalma çekmiş olduğun sıkıntılı günleri hatırlattık. Olur baba İnsanoğlunun başına her birşey geliyor. Dar zamanlarda sabır bol zamanlarda şükretmeyi bilmeliyiz. Allah cümlemize sağlıklı günler nasip etsin.

Cemal Ç.

Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
kusura kalma çekmiş olduğun sıkıntılı günleri hatırlattık.
Estağfurullah. Aslında kaza günü, öncesinde ki bir haftayı ve sonrasında ki iki haftayı hatırlamıyorum. Beş dk öldüm geldim der gibi.🤣

• İnanılmaz
Tepkiler: necmeddin

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.802
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Cemal Ç. Görecek günün dünyada çekecek çilen varmış. Nitekim baya çekmişin. Efendimiz ( S.A.V) hastalıkta şifa olduğunu buyurmuştur. O kadar hastalık , o kadar acı ve kalıcı izler günahlarına kefaret olur İnşallah be gardaşım.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Koniçiva @Cemal Ç. San
Pari Rube'de arz-ı endam eyleyecek misiniz yine Tvde görür müyüz seni ve Nakamurayı?

• Üzgün
Tepkiler: Cemal Ç.

Cemal Ç.

Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Televizyona yine çıkacam dersen, Paris Roubaix konusu açarım. Yoksa Pari Rube, Ronde, Ardenler hojdur ama benana!
Şu an Saint-Quentin şehrinde bulunuyorum. Yirmidokuzuncu kısma yaklaşık 45 km ve bu şehrin içinden geçiyorlar, hafif bir yokuşu tırmanarak. Belki geçişlerini izlemeye giderim ama bu defa bayrağım yok.😅
Geçen defa bir bayrak açtık, iki yıldır yarış sekteye girdi.😄

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Şu an Saint-Quentin şehrinde bulunuyorum. Yirmidokuzuncu kısma yaklaşık 45 km ve bu şehrin içinden geçiyorlar, hafif bir yokuşu tırmanarak. Belki geçişlerini izlemeye giderim ama bu defa bayrağım yok.😅
Geçen defa bir bayrak açtık, iki yıldır yarış sekteye girdi.😄
SAINT QUENTIN hapishane değil mi??? :)

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

Cemal Ç.

Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Cemal Ç.
"Daş" lara fısıldıyacak mısın? Geliyor gönlümüzün efendisi,kıymetlimisss
Türkiye'den Cüneyt adında bir arkadaş acemi yarışına katılmak için geldi. Yarın onun yarışına destek olmaya çalışacağım. 140 km mesafe diye hatırlıyorum, döngü yapacakl... yapacağız sanırım.
Tabi gizli saklı araya karışabilirsem. Ben yarışa kayıt yaptırmadım.😅