Paris Roubaix

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@ippon
Gerçek değildir bu sanırım?

• Üzgün
Tepkiler: necmeddin
Scudo

Cemal Ç.

Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@ippon
Yazık ?. En azından gidip bir görmeyi düşünüyordum yakın zamanda. Hemde bisiklet ile.

• Üzgün

Cemal Ç.

Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Bilmediğim bir yola girdim bugün. Kestirme diye. Pavé üzerine asfalt dökülüp düzeltilmiş. 3 km. kaldı çıkmama, sadece pavé oldu. "Aman Tanrı'm" (Sağ Salim'de dediği gibi, gerçi o hafif kalır) dedim. Sonra dedim, "onlar gidiyor bende giderim kıyıdan, kıyıdan" dedim. Daha bu düşünceyi kafamdan silmeden, 100 mt. ya oldu ya olmadı, pat diye, arkasından fısss diye bir ses. Tekrar bir "Aman Tanrı'm" bağrışları (e tabi tarlanın ortası ve duyan yok) eşliğinde indim. Her şeyim var, iki tane yedek iç tekerim var, oda ne ?? Pompamı unutmuşum?. Tekrar bir "Aman Tanrı'm" bağrışları ?. Çok sövdüm bugün Tanrı bağışlasın ?.
100 mt. falan yürüdüm. Temiz bir yerde iç tekeri değiştirdim. Öncesinde yol yardımı (hanımı ?) aramıştım. Geldi sağolsun, aldı beni ve yaralı atımı. Ev uzak olmasa yine giderdim de 30, 40 km. vardı daha. Böyle bir bela geldi bugün başıma.
Niye anlattım bunu? Çin mallarına güvenmeyin ?. İç teker Çin malıymış meğer ?.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@CmlCLK
İçindeki Paris Roubaix aşkı erken depreşmiş.Seneyi iple çekiyon, pavelere gidip gidip duruyon demi:D. Yanında bir pompa bulundursana, adamlar Paris Roubaix'e en teknolojik bisikletleri, alet edevatı getiriyor bizim Cemal'in yanında pompa bile yok.:D

Cemal Ç.

Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@hamlet2006

Unutmuşum hocam unutmuşum ?. Hay ben o iki kulaç havada gezen aklımı, hay o aklı oyalayıp duran şeyleri, o aklımı oyalayan şeylere neden olan olayları... Pavé değil diye, asfalt dökülmüş diye seviniyordum ne güzel. Dökmüşler, dökmüşler de üç km. kala bırakmışlar ?. Sizin yapacağınız yolu, o yola döşediğiniz pavéyi, o pavéleri kesen kişi ve ya makinayı, makinaysa kullanan insan evladını ..... uzar gider. Nihayetinde hepsini geçiyorumda yol bisikletine binen kendi aklıma sövüyorum ?.

:DDD

Forum Bağımlısı
Tepki
449
İsim
Muhammed Hüten
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Reis sen oraya öyle bir hızla geleceksin ki lastiklerin havada kalacak ve hızını alacaksın. Yavaş yavaş bitmez orası. :D

• Hahaha

Cemal Ç.

Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@:DDD

Aslında çok yavaşta değildim ama dediğim gibi. Biz kimiz ki pavélerden uçacağız normal kullanıcı için üretilmiş bisikletlerle ?. Kızdım ama yol bisikleti uzun yol için çok iyiymiş ?. Şu Paris-Roubaix'ye önce saydırıp sonra bu çok güzel bir yarış diyen eleman gibi oldum ?.

burcinhan

Forum Demirbaşı
Tepki
1.373
İsim
Burçinhan Doğan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Cehenneme açılan kapıdan bir Türk girmiş😍
Bilin bakalım kim?
Atayizler bunu da açıklayın :DDünya gözüyle cehennemi görün. Başrolde sayın @Cemal Ç.

Son düzenleme:

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hamlet2006 Okuduğum bir bisiklet kitabında engebeli yerlerde ne kadar hızlı giderseniz, sarsıntıyı o kadar az (rahat) hissedersiniz diyordu adını hatırlayamadığım pro yarışçı.
Keşke bu dediklerini daha önceden @Cemal Ç. e de söylemiş olsaydın. Adam Aranberg'te yavaş gittiğinden bütün iç organları yer değiştirmiş. o_O

Cemal Ç.

Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@hamlet2006 Okuduğum bir bisiklet kitabında engebeli yerlerde ne kadar hızlı giderseniz, sarsıntıyı o kadar az (rahat) hissedersiniz diyordu adını hatırlayamadığım pro yarışçı.
Bende bunun doğru olduğunu tahmin ediyorum ama benim arkamda mılyon dolarlık takım arabası gelmiyor. Ne zaman hızlı gitmeye çalışsam tekerim patladı 🤪. Dağ bisikleti hariç. Gözünü seveyim dağ bisikletinin 😅.

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cemal Ç. Lastik basıncınız yeterli miydi acaba? 😊 Yılan ısırığı gibi sanki.

Cemal Ç.

Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Cemal Ç. Lastik basıncınız yeterli miydi acaba? 😊 Yılan ısırığı gibi sanki.
Yok efendim. Teker üzerinde yazanın bir altını basıyorum. Yani ikiyse bir basıyorum gibi. Sorun bence Decathlon'dan aldığım iç tekerler. İkisi bir ucuzundan olunca taklaya geldim. Artık onlardan almıyorum ama temkinliyim yinede 😅. Korkuyorum daha doğrusu olmadık yerde patlayacak diye 🤣.