Parça Montajı Yapacak Uygun Fiyatlı Yerler

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Alper Onur ARSLAN tarafından paylaşıldı.

1. Alper Onur ARSLAN

Alper Onur ARSLAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar;

Bisikletin üzerindeki parçaların hepsini neredeyse değiştiriyorum. Bunların montajını güzelce yapacak ve uygun fiyatlı olan biryer arıyorum. Yardımcı olacak birileri, mağazalar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum...

Alper Onur ARSLAN

Seviye:
    Güncel.

Bisikletin parçalarının montajını yapabilecek uygun ve kaliteli yer arıyorum.

3. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öncelikle nerede olduğunuzu belirtimisiniz ? Eğer İstanbul'da iseniz , delta ve kaçkar bisikleti öneririm..

Alper Onur ARSLAN

Seviye:
    İstanbul 'dan ikamet ediyorum. İşçiliğinin yanı sıra fiyatıda önemli.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_15-26-49.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
Biker-and-sports-drink-1024x671.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-8-24_10-53-8.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...