Para Kullanan Herkes Okumalı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Çağlar Çağlayan tarafından paylaşıldı.

1. Çağlar Çağlayan

Çağlar Çağlayan Cascade

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Herkese selamlar, daha önceden sık kullanılanlara eklediğim bir yazıyı sizlerle paylaşmak istedim. Günümüzdeki para düzeni ve ekonomiyle alakalı, iktisatçıların da zaten bildiği bir konu :)

LİNK

2. Altın Sikke

Altın Sikke Programmer

Adı:
    Doğukan S.
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Keşke birisi özet geçse desem çok kaba gözükecek ama gerçekten vaktim olmuyor bu kadar uzun uzun okumaya +Takip

Çağlar Çağlayan

Çağlar Çağlayan Cascade

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @Rampage En basit şekliyle günümüz piyasası, faizin kaynağı, bankalar,komisyoncular vs... hikayeleştirilerek anlatılmış. Umarım okumaya vakit bulursunuz :)

İlginizi Çekebilir

1239190789908-rs5vw0athlw5-399-75.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
upload_2016-1-19_12-36-11.png
How much speed can you buy? Cycling Weekly dergisinden Oliver Bridgewood giriş seviyesi bir Btwin'le üst model Canyon TT'yi hız açısından karşılaştırmış. İki bisiklete de ortalama aynı güç...
image.jpg
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi...