Pantolon tarzı tayt . . .

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
Değerli forum dostları,

Bir sorum olacak.İç piyasadan temin edebileceğim pantolon tarzı , hani tam vucudu sarmayan ama bir yandanda öyle paçalı rüzdarda da faldır fuldur yapmayacak olan , mahrem yerlerini azda olsa kamufile eden bir ürün bilen , duyan ,gören bana yardımcı olacak olan varsa gerçekten makbule geçecek zira mart başından itibaren işe bisikletle gidip gelmeye başlayacağım . . . Yurt dışında bazı sitelere baktım şık ürünler mevcut fakat öncelikli iç piyasayı merak etmekteyim . . .

Saygı ve Sevgilerimle,

Tolga Gürgün

• Beğen
Tepkiler: nebileyimulan
Scudo

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
bence normal bi tayt al ustune aynı renk bi sort giy daha hos olur bence

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
valla öyle ürünler varsa benim de ilgimi çeker...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Özel bisiklet pantolonları vardı, firmaları araştırın mutlaka bir veya bir kaçında vardır.

nebileyimulan

Daimi Üye
Tepki
49
Valla benim için sadece arkamda jel olucak başka hiçbir yeri yapışmayacak
jelli pantolon istiyorum

clara

Üye
Tepki
0
merhaba,
ben aradiginiz tarz tayt pantolonu bulana kadar,hani cok bol olmayan ozellikle pacalari daralan esofman tavsiye ederim.

smhcnr

Aktif Üye
Tepki
29
Selam,

ben de çok aradım fakat Türkiye'de bulamadım. Bir ara yurt dışına çıktığımda jogging için yapılmış, paçaları çok dar ama üst kısmı tayt kadar dar olmayan bir ürün buldum. Türkiye'deki spor ürünü satan yerlere bu tarz ürünler gelmeye başladı. Koşu için üretilen bu tarz materyallere bakılabilir.

Kolay gelsin.

spokesman

Forum Demirbaşı
Tepki
399
Ülkemizde Scott ürünlerinde aradığınız pantolon var.İçinde pedli bir içlik üzerinede çabuk kuruyan kumaşdan bir pantolon.Pantolon aynı zamanda bileklerden daraltılabiliyor ve diz hizasındaki fermuarla alt taraf sökülüp şort olarakda kullanılabiliyor.
Adamlar daha ne yapsınlar süper bişey.

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
@spokesman

way be... baya bişi bu pantalon sanırım... nerelerde war acaba... kesin pahalı bişeydi ama özelliklerine bakınca değer gibi geliyor.. bende benzer arayıştayım... bir aydır güzelim reebok penye eşofamanımı giyip paçalarını deliyorum. bide paçaları çoraba sokup son derece amele bir görürüntü yaratıyorum... bi türlü istediğim bisiklet kıyafetini bulamadım.... sadece ateş kırmızı bir tayt alabildim askılı ama oda bu havalarda giyilmez...

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
arkadaşlar cannondale'in sanırım bir süre önce üretimini durdurduğu tam senin istediğin gibi bilek kısmının aynakola sıkışmasını engelleyecek kadar dar olan yağmurluk-eşortman olan kıyafeti var. Bizim bisiklete binen arkadaşlarımızın hemen hepsinin (benimde) edindiğim yer velespit.istarsen onları bi ara sor ellerinde olması lazım....

spokesman

Forum Demirbaşı
Tepki
399
@Ginger Fergus

İstanbul'daki Scott bayilerinde bulabilirsiniz.