paltolon yokmu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında İLKER TAŞ tarafından paylaşıldı.

1. mert

mert Üye

Seviye:
    bu tip adamlar herhangibir reality şova ya da ekranlarda gördüğümüz değersiz (bu benim fikrim) insanları rezillikleriyle güldüren şovlardan birine çıksa eminimki etek bile giyer. neden? çünkü kafasının içindeki beyin sadece içgüdüsel olarak çalışan, yemek yiyen, yürüyen ve torpille bulduğu işte çalışan bir birey görünümündeki kalastır bu adam....

ona yeterki bir sahne bikaç kamera ve biras ödül verin. ödül ne olursa olsun farketmes. rahatlıkla etek giydirip yerde taklalar attırabilirsiniz....

yada bu tür adamlar giydiğiniz taytın bedava dağıtıldığını duyduklarında , dağıtım yerine gidip çoluk çocuk, kadın dinlemeden hepsini ezip, ne aldığını bilmeden bu savaşa girer....

Pantolon yokmuydu ha?
    var!!! ama adam olana var... bisiklete binerken tayt giymenin çarşıda taytla dolaşmakla aynı olduğunu zanneden adamlara yok... yani sen istediğin kadar pantlon giy. sen pantlonunla yolda yürürken bile adam değilsin......

2. TheflyingfalcononTEM

TheflyingfalcononTEM Aktif Üye

Seviye:
    Nirvana bu hatıramızı buraya naklettiği zaman ben daha forum üyesi değildim..Şimdi gördüm ve olayı hatırladım..
    O gün, o surat ifadesiyle "pantolon yok muydu?" diye sorması bizi dumur etti resmen.. Çünkü biz, geri dönüş için iyi bir seçenek bulmak peşindeydik, adam direkt can alıcı noktaya parmak bastı..:)
    Neyse..
    Her zaman "ya sabır" çekmekte fayda vardır, yoksa sprey (biber gazı) çekmeye değmez..:p

Kemal Tecimen ve İLKER TAŞ bunu beğendi.
    İLKER TAŞ

İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    vaybe tarık abi eski günleri yad ettirdin bana şimdi desede bi güzel dövsem tüm stresimi atarım sahi ya biz iyi sabır etmişiz orada şimdi olsa iyiy olmazdı

4. no_name

no_name Kıdemli Üye

Adı:
    mesut
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    arkadaşlar milletimizde olan bir ahlak olgusudur bu erkeklerin kadınlarda görülmüş alışılmış şeyleri giydiğinde hemen dalga konusu olurlar ahlaktan kastımda din kuralları örf adet v.s ha bakın şener şen gibi peygamber donuyla çıksak deli derler yada birşey demezler (capri diyorlar günümüzde ya neyse) ama şahsen bende olmasına rağmen şortu eşofmanın altına giyiyorum ve bakışlardan rahatsız oluyorum ayrıca avrupada bile olsam giymem renkler ve zevkler meselesi alışmayla alakası yok sevmiyorum açık açık tayt giymeyii benim düşüncelerim bunlar

İLKER TAŞ

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    :) :) :) giymek istemeye bilirsin istersen hic bir şey giymeye bilirsin sana kimse karışamaz eşorfmanla binmek istiyorsan öylece devam edebilirsin ama birgün iş cığrından cıkıp bi bakmışın fazla kaptırmışın yarışlardasın eh o zama herhalde eşrfmanın altından forma giyecek değilsin herhalde

6. shealien

shealien Aktif Üye

Seviye:
    gecen sene 1 degisim programıyla Southampton'a (ingilterenin en guneyinde) gitmistim sanırım okul gazetesinde okudum.

İskocya da okul yurtlarına bisikletcilerin taytlarla girmesini yasaklamıslar.

Bana cok ilginc gelmisti cunku iskocya ingiliz bisikletinin ana vatanı. en iyiler oradan cıkar ve bir suru kahramanları var (misal Sean Kelly,David Millar).

Bizde insanlara taytın tuhaf gelmesi dogal cunkü bisiklet cok yeni gelismekte olan bir spor ve farkındaysanız bizler bir bakıma Turkiye de bisikletin onculeriyiz. İlk bisiklete binmeye basladıgım zamanlarda tuhaf bakıslar Ankara gibi bir sehirde bile oluyordu simdi alısıyor insanlar. Kucuk Anadolu sehirlerinde cesaretle bisikletini surmeye devam eden arkadasları tebrik ediyorum.

İLKER TAŞ

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    insan kendiyle barışık bir birey olursa herşeyi giyer yapart gider vs

8. hcyoldas

hcyoldas Kıdemli Üye

Seviye:

Bu ve böle insanlar düzletiyorum cahil zihniyetler arasında bisiklet sporunun bu kadar bile gelişimene dua etmek lazım diye düşünüyorum.Siz size yakışanı yapmışsınız zaten.İnşallah bu cahil zihniyetlerde zamanla ortadan kalkacak ve ozaman bisiklet ve bisikletci hak etdiği yere gelcekdir.Bizde sabırla elimizden geleni yapmaya devam edelim.

İLKER TAŞ bunu beğendi.
  9. TheflyingfalcononTEM

TheflyingfalcononTEM Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bu tayt giyme giymeme bir seçim işi olamaz, işin raconu bu..Yani olmazsa olmaz bi durum..Eğer uzun yol gidiyorsanız, eşofman veya şort v.s gibi herhangi bir giyim olamaz, yoksa perişanlık olur cidden..

nuriaktürk ve İLKER TAŞ bunu beğendi.
  10. Newguinea

Newguinea Yeni Üye

Seviye:
    O adamın zihniyetine göre bu yanlış diyelim, midemiz bulana bulana kabul edelim.
    Yeşilköy bit kadar yer. Sabahın köründe servisler Yeşilköy sokaklarında çocukları dolaştıra dolaştıra aptal ettikten sonra Yeşilköyün içindeki okula götürüyorlar. Ben ise kızımı kah yürüterek kah kaykayla kah sahilden bisikletle
    götürüyorum. Bizi gören birkaç öğrenci de kaykay veya bisikletle okula gelmeye başlamışlar. Tabi bahçeye kitliyorlar bisikletleri.
    Haftasına okul müdürü okula bisikletle veya kaykayla gelmeyi yasakladı. Velilerin zoruyla veya servislerin müşterilerinin azalmaması için bilemiyorum.
    Ama o çocukların 700m lik mesafeye 30 - 45 dakkada gitmesi felaket birşey.
    Biz devam ettik. Kapıya kadar gidiyoruz. Kapıda ben alıyorum bisikleti, biraz dolaşıp geri geliyorum.

shealien, nuriaktürk ve İLKER TAŞ bunu beğendi.
  11. simoniuğur

simoniuğur Kıdemli Üye

Seviye:
    ben goziosmanpaşada oturuyorum genelde sarıyere yada başka bir yere gitmek için eyüpden geçmek zorundayız bizi tayt forma göremler uzaydan gelmişiz gibi davranıyorlar hele minibüsçüler bizi yaratık zanledip ezmeye çalışıyorlar ama beşiktaş il sınırları içine girdik mi davranış şekilleri değişiyor yani bazı yerler bizim böyle dalaşmamış abezs kaçıyor ama bir futbolcu görseler şortla falan hiç aykırı kaçmıyor onlar için

İLKER TAŞ bunu beğendi.
    İLKER TAŞ

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ya tarık abi benim söylemek isteyipte dile getiremediğim cümleleri dile dökmüşün sen temde yalnız başına bir kosansın sen temin korkulu rüyasısın

İLKER TAŞ

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    evet arkadaşlar bu bir spordur her spora uygun giysiler vardır işte bizim uğraştığımız sporun giysileri bunlar bunları bir başkası alay ediyor diye kimsenin zoruna gitmesin o aslında kendiyle dalşga geciyor bu tip insanları kaile almayalım o gibi insanları görmezlikten gelelim duymazlıktan gelelim ha baktın fiziki olarak müdahele ediyor o zaman o damların düğmesine bir kere basmak yeterli olacaktır yani resetlemek lazım

14. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    selam bu kesinlikle okul yönetimi ve dolmuşcu arasında ğeçen bir olaydır avrupada ve ben en yakınımdan örnek vereyim avonos lisesinde bile bisiklet parkı varken istanbul gibi bir yerde bisikletle okula gelmeyi yasaklıyor bu zihniyet anlam verilemez bir sey doğrusu

15. janus_sea

janus_sea Kıdemli Üye

Seviye:
    Nİrvana ArkadaŞim Bu Kadar Sİnİrlenmekte Belkİde Çok Haklisin Ama Her Ne Olursa Olsun Her Zaman İÇİn Bİr Sporcuya YakiŞan Kabakuvvete BaŞvurmadan Olayi ÇÖzÜmleyebİlmektİr Kİ Sen Bunu BaŞarabİlmİŞsİn..gerÇİ Her Ne Kadar Sabir Sinirimizi Denemeye ÇaliŞan Tİpler Irarla Bİzlerİ Bulsada Asla Tavİz Vermek Yok:)bence O Memur VatandaŞ Öncelİkle TÜrkÇe KonuŞmayi ÖĞrensİn Daha Sonra Tayt Meselesİne KariŞsin:)onun O SÖzÜnÜn Arkasindan KeŞke Tİye Alacak SÖzler Kullansaydin Hem Sen Gerİlmezdİn Hemde KarŞindakİ Kalin Kafa Yapisina Sahİp Şahis Belkİ Ucundan Bİraz Anlardi BİrŞeyler:)
    Saygilar...

İLKER TAŞ

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    zaten adamı kaile almadık tipini görünce

İLKER TAŞ

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    zaten ben böyle olaylara alıştım ilk önce tip tip bakarlar sonra tövbe tövbe diyorumki bunun gibi insanları görmezlikten gelin en basit örneği trafiktesiniz adamın teki sizi sıkıştırdı şans eseri siz yolu kaptını sonrasında adam hıncını alamadı ya acar camı bağırır cağırır hareketler yapar siz adamı görmezlikten gelin sanki orda yokmuş gibi davranın yani kaile almayın yoksa sizde cevap verirseniz olay büyür adam arabadan iner sonrası vahim gücü gücü yetene birde eğer haklı bir davanız varsa bu hareketleri yapın yoksa daha beter olur ben bu yolla cok sürücüye sac baş yoldurdum

İlginizi Çekebilir

Honest-Ads-Sports-Drinks.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
rub-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
upload_2016-11-16_14-23-36.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...