Özkayalar Bİke Team Kayserİ

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında celil tarafından paylaşıldı.

1. celil

celil Aktif Üye

Seviye:
    haftasonları erciyes turlarımız oluyor ve çok zevkli geçiyor katılmak isteyenler bana ulaşabilirler celil_038@hotmail.com[​IMG][/URL][/IMG]

2. zekixx

zekixx Forum Bağımlısı

Adı:
    Zeki
    Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    merhaba, agustos sonu gibi 10 gun kayseride olucam. gelirken bisikletimide getirmeyi dusunuyorum. kayseride bisikletle keyifle gidilecek bir cok parkur var, bunlari degerlendirmek istiyorum. ekibiniz kac kisi? hangi gunler geziyorsunuz?

celil

celil Aktif Üye

Seviye:
    tabi senide bekleriz gelirsen seviniriz ekibimiz 10 15 kişi oluyor adresimiz fevzi çakmak mah .tarsus sok . fevzi çakmak lisesi karşısı

İlginizi Çekebilir

IMG_20170405_113243.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
upload_2016-4-29_8-51-15.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
upload_2015-7-20_12-17-30.png
Antrenmana çıkmadan önce bünyemizin ne durumda olduğunu bilmek can alıcı nokta. Aslında bisikletin başına geçip de pedal çevirmeye başlayıncaya kadar kendimizi yeterince formda hissedebiliriz ama...