ÖZEL YAPIM MAKİNE (MOSSO DJ) 2007 BİSİKLET ( seda bisiklet team )

Scudo

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
2 tane ayrı fotograf vardır dikkat ederseniz sevinirim bakalım beyenicekmisiniz...........

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
kadro gusel gule gule kullanman dilegiyle..ancak kadroya topladıgın kompenantlar genelde cross country agırlıklı modeller gibi(dual vites kolu,jant seti vb şeyler...)bunun nedenı eskı parcalarının transferimi yoksa kendi tercihin mi??

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
biskletin agırlı 13 kilo . bu topladıgım parçalar kendi tercihim bu parçalarda saglam oldugu için vede görünüş olarak ta güsel durdugu için bunları tercih ettim.....

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Görüntü güzel ve dikkat çekici fakat bu tarza uygun olması için en azından o selenin değişmesi ve yukarı bakacak konumda yerleştirilmesi lazım.Hayırlı olsun Hüsrev, güle güle kullan.

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
saolsın fati abi .dediklerini yaparım ama ben bu kadroyu çogunlukla hareket için kullancagımdan seleyi falan indirdim...

• Beğen
Tepkiler: Jr.BMX

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
harika olmuş güle güle kullan birde rapide air in performansı nasıl

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
walla ben hem hareket hemde atlayışlar yaptıgım için memnunum bana ters gelen tarafı olmadı.tavsiye ederim..

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Benim kastettiğim sele borusu yüksekliği değildi :)
Selenin ön kısmının yukarı bakıyor olması ortak özelliktir bu kategoride.Bir de selenin modeli hafif xc yarışçılarına hitap ediyor, akrobasiye fazla dayanmaz haberin olsun :)

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
ama beni şu anda rahatsız etmiyo tam yapmak istediklerimi karşılıyo...çok ilerde bi sorun çıkarırsa deiştiririm.

oski

Aktif Üye
Tepki
132
gerçekten çok güzel oldu bizzat bindim kadro çok güzel ve kontrolü gerçekten güzel hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan

• Beğen
Tepkiler: simplonmurat

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
Gerçekten güzel bir makina olmuş.Kazasız sürüşler diliyorum.Umarım bu makinayı dağlarada çıkartırsın.

• Beğen
Tepkiler: oski

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
Bu arada Fatih'inde söylediği gibi.FR için kullanacaksan selenin burnunu kaldırman lazım.

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
tabikide daglara çıkartıcam.yorumların için saol murat abi.FR için aldım zaten ben bu kadroyu selenin burnunu kaldırırım...

• Beğen
Tepkiler: Alican

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Dj'den çok daha iyi bir XC makinası olmuş bence:)

Sebepleriyle anlatayım;

16 tel Deore jant seti atlayıp zıplamak için uygun değil(Görüntüsü muhteşem;))...

Dj yada herhangi akrobatik-ekstrem bisiklet dalında havalı amortisör çok da iyi bir seçim değildir...
Anca yeni yeni Rock-Shox DH sınıfına Boxxer WC la böyle bir hava getirdi...
Maşa çok güzel ona hiçbirşey demiyorum, hatta ilerki zamanlarda görüşlerini alabilirim;)

Dual Control kollar Erkal'ında dediği gibi bu iş için uygun değiller...Kontrol sırasında karışıklık yaratabiliyorlar....:)

Üstünde Schwalbe'nin kaliteli XC yarış lastikleri olan Racing Ralph'ler var...Çok çabuk "Snake Bite" olabilirler...Dikkat;)...

Sele Fatih'in de dediği gibi bu işe uygun değil...
Onun dışında eğimi tamamen senin rahatına bağlı...
Çok eğimli olduğu zaman "wheelie"de kolaylık olmuyor, kayıp duruyorsun;)...
Ama gerçekten daha sağlam bir sele, çok iyi olabilir:)

Kadron muhteşem...Başka birşey demiyorum:D:D Nereden, kaça buldun:rolleyes: ?

Bunların hepsinin dışında Maşa kullanımı ile ilgili bir tavsiyem var...
Eğer şehiriçinde kullanıp "Street" tarzında kullanacaksan 80-100 civarı kullanmak daha bir iyi oluyor...Bunny potansiyel'in yükselir...
Ama sanırım Rapid Air'in U-Turn gibi bir özelliği yok:rolleyes: ...
Onun dışında eğer toprak arazi ve iniş gibi yerlerde kullanacaksan oldukça güzel travel'lı bir maşa:cool: ...

Hayırlı olsun;)
Çiziksiz, kazasız, belasız binmen dileklerimle:)

İyi günler

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Gercekten eger kadro hesaplıysa bende alabilirim.

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
walla bn hem FR hemde dj bnları bir bisiklette toplamak istedim ama jantlar konusunda normal jantlardan daha saglam oldugu
bi kesin neden derseniz 1 1.500 metreden atladıgnızda bişi olmuyorsa vede yamulmuyorsa ben o janta saglam derim vede bu shımano nun jantı.maşada havalı oldugu için havasını düşürünce hem 80 oluyo hem 100 bunda da bi sorunum olmuyo.kadroyuda seda biskletten aldım karşıyakada bayisi.yorumların içinde saol alican teşekürler