Özel mesaj kullanımı

Scudo

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Varsa, gelen ve giden kutundaki mesajları silmeyi dener misin?

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
yokkı zaten yenı uye oldum:(

bole bı hatanın oldugunu belırtıyo "H.Çağrı has exceeded their stored private messages quota and can not accept further messages until they clear some space"

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Mtbiker merhaba
Çağrı şu anda yanımda, onun mesaj kutusu dolduğu için sen ona mesaj gönderemiyorsun, bir saat sonra dene, Çağrı mesaj kutusunu boşaltacak...

Volkan Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
384
arkadaşlar forumda akşam saatlerinden sonra özel mesaj atamıyorum.kendi profilime seçeneklerime bakıyorum eksik bişey yok.alıcının posta kutusu da boş olmasına rağmen özel ileti gitmiyor.bu sadece bende değil bir kaç arkadaşta da oluyormuş.Adminler'imiz biçare

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
özel mesajlarda bir sıkıntı yok.tekrar deneyiniz.

Karakartal Platton

Forum Bağımlısı
Tepki
157
Ayrıca bendede özel mesajlara bakarken kullanıcı profili dışına çıkıyor.Acaba bunun nedeni nedir?

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
@ÇARŞIIIIIIII PLATOON

anlamadım.konuyu açar mısın?

Karakartal Platton

Forum Bağımlısı
Tepki
157
Şöyle mesela atıyorum Halil bana özel mesaj gönderiyor.Ben mesaja bakarken bir anda yine parola ve Nick name istiyor.

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
Merhaba moderatörlere sesleniyorum:
Acaba özelmesaj sayısı artırılabilirmi?Bu mümkünse inanın çok yararlı olur.Hergün mesaj siliyorum sürekli doluyor 100 msj.ve bazen yanlış msjlar silinebiliyor.BU gibi sebeplerden dolayı sayı 150-200 gibi olsa.Tabi bunun imkanı varsa çok iyi olmazmı?Mesela biri ilan veriyor özelden ulaşın diyor,gönderemiyorsun kutusu dolu.Neyse böyle bir ihtimal varsa ve yapılırsa bence mükemmel olur selamlar MTB-BiKE

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Çok önemli bir konuya deyinmişsin Saygılar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
sanırım bunu arttırmak için forum databasesinde yer olması gerekir.eğer varsa ve arttırılırsa güzel olurfakat bnce 100 msj sınırı gayet makul. bazı sitelerde bu sayı 50lere hatta 25lere düşüyor ;)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
kutusuu 100 mesajla dolduran için pek bir sey farketmez 150 olsa 200 de olsa doldurur silmeye üşenir bence.

• Beğen
Tepkiler: İbrahimBAKAN

Bertann

Daimi Üye
Tepki
175
Bencede Kapasite attrılmalı... Evet haklısınız bazı sitelerde 50 25 hatta 10 a kadar düşebiliyor. Tabi bunlar yeterli Webalanı olmayan siteler için. Bence Bisikletforumun 200 300 Hatta 500e Mesajlık kapasiteye çıkabilcek kadar sağlam bir Webalanına sahip olduğunu düşünüyorum.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Ozel mesaj bolumunde, en alttaki secenekten tum mesajlarinizi text veya excel dosyasi olarak yedekleyebilirsiniz. Ardindan da mesajlarinizi silebilirsiniz. 100 mesaj sayisi oldukca iyi bir rakam, cogumuzun cep telefonlari bile bu kadar cok mesaji bir arada tutmuyor ;)

Ayrica 200 olan mesaj sayisinin, yuku 2 katina cikartacagini da unutmayalim lutfen. 100"u doldurup temizlemeyen birisinin 1000 olsa da yine temizlemeyip dolduracagina ben de inaniyorum bu arada...

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
@HaliliOzturk

tamam sizde haklısınız hatta hepiniz haklısınız ancak,benim tam olarak demek istediğim şu:yani silmeye üşenmek değil,2-3 günde bir temizliyorum yanlış bir mesajı bir işaretlersek eyvah.Onun telefon numarası bumuydu?Şunun msnsi bumuydu gibi sorunlar çıkıyor,şu excel olarak yedeklemeyi anlamadım ancak bi deneyeyim öyle birşey varsa yeter de artar zaten teşekkürler,bu arada benim telefonum 42 tane mi msj alıyor,forum da oldukça iyi bu konuda:D

Bertann

Daimi Üye
Tepki
175
@HaliliOzturk

Haftada 1 kere silmek var ayda 1 kere silmek var. Bu aynı telefonunuzdan hergün mesaj silmeye benzer. Eskiden haftadan haftaya mesaj siliyordum Şimdi yeni telefon aldım Aydan aya siliyorum. Ama sonuçta siliyorum.

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
selamlar
arkadaşlarım bana özel mesaj gönderilmedigini söylüyorlar bende özel mesaj yollayamıyorum ama allta bi kutuda ingilizce bi yazı var onu işaretleyince yolluyor yazı şu sekilde

Allow Replies from Non-Buddies Your options are currently set to accept private messages only from users on your (link). If you send a message to a user not on your buddy list, they will not be able to reply to you. Send message to users even if they are not on your buddy list.

bu durum düzeltilebilirmi