Ozel Mesaj Gondermek Icin Kisitlama

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında bfatih tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bfatih

bfatih Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bugun forum aracaligi ile tanistigim bir arkadasimiza mesaj gondermek istedim ama ozel mesaj gonderebilmek icin minimum 50 mesaj gondermis olmak gerekiyormus. Bu kisitlamanin sebebini anlayamadim. Iki-uc gun oncesine kadar boyle bir kisitlama yoktu. Aktif bir kullanici ol(a)mayan benim gibi kullanicilara da ozel mesaj gonderme hakki verilmesini rica ediyorum.
    En azindan 50 mesaj gondermis olma limiti 5-10 mesaj gibi daha sembolik bir limite indirilebilir diye dusunuyorum.

Sinto bunu beğendi.
  2. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    bazı üyeler sadece reklam yapmak için üye olabiliyor. bunun engelenmesi için böyle bir uygulama yapılmış olabilir

bfatih bunu beğendi.
  3. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Forumumuzdaki özel mesaj sisteminin,reklam amacı güden kullanıcılar tarafından suistimal edilmesini engellemek amacıyla 50 mesaj sınırı koymak durumunda kaldık..

Anlayışınız için teşekkürler.

Charger, Burçak Erbil ve bfatih bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-21_18-23-21.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
increase-average-cycling-speed-3.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2017-2-6_15-28-11.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.