Özel Forma Yaptıracaz Yardım

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
Arkadaşlar,abilerim grubumuz için özel forma yaptırıcaz ama Akhisar'da bu işi yapan yokmuş.İzmir de filan bildiğiniz yerler var mı ? Yoksa İnternet'ten mi yaptıralım 6 kişiyiz 6 tane yaptırıcaz.

Scudo

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
izmirde bisiklet forması olarak bulamazsın belki ama futbol forması tarzı yapan yerler kemeraltı kestelli denen yerde var, varyantın sonunda var. bir yerde daha vardı ancak unuttum

Reha Oğuz Altuğ

Aktif Üye
Tepki
87
Bisiklet
Trek
Bursa'da Polar parka var ama bu sayıya ne yaparlar bilemiyorum.
Eskişehir bisiklet şenliği formasını gördüm, çok güzeldi.

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
(link) gayet titiz ve dürüst çalışıyorlar. ayrıca formalara istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Dijital baskı ve kaliteli. tavsiye ederim.

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Net üzerinden siparis verebileceginiz cesitli siteler var; fakat aklınızda olsun diye soyluyorum.. genelde bir tasarım-kalıp parası isterler sonra da forma bası bir fiyat belirtirler.. yani misal forma 3 kuruş derler ama tasarıma 10 kurus isterler.. 10 forma istesen 30 kurus +10 kurus 40 kurus tutar.. bu firmalar genelde coklu basım oldugunda sürümden kazanacagına tasarım ve kalıba daha uygun fiyat verirler hatta bazen mevzu bile etmezler.. haa daha sonra aynı formadan yine bastırdıgınızda bu kalıp hazır olduguna tekrar bu ucreti istemezler o ayrı.. Bazen firmalar miktara göre birim fiyat verirler bazen alt sınır koyarlar.. misal en az 5li basım yaparım.. 20 basımdan fazla yaparsan fiyat suna duser gibi..
.
Ben 6 kişi icin forma mı basılır demiyorum; aksine bir örnek formalar farkındalık yaratıyor ve trafikte daha fazla saygı goruyorsunuz fakat firma size ek ucret cıkardıgında sasırmayın diye belirtmek istedim.. Ya da grubun buyume ihtimali varsa biraz daha sayı artması daha ekonomik bir formaya sahip olmanıza yardımcı olablir..

• Beğen
Tepkiler: Ömer KARAN

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Kipeo yada formaiste.com ile görüşebilirsiniz. Ancak Eray Bey karşılaşabileceğiniz durumları belirtmiş. Biraz pahalıya gelebilir size. Sayıyı arttırırsanız belki daha ucuza gelebilir. Bence siz bu firmalarla bir görüşüp ona göre hareket edin.

Bora Uysal

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Salcano
(link) Bu Site Özel Forma Yaptırma Konusunda Hizmet veriyor. Futbol Basketbol Forması Falan Yapıyorlar Ama Bisiklet Forması Yaparmı Bilmem Bakmanızı Tavsiye ederim

Tepki
4
Bisiklet
Kron
(link)

Burdanda Bisiklet Forması İstediğiniz Özelliklerde Temin Edebilirsiniz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet camiasının çoğu kipeo dan temin ediyor. Fiyatlar hakkında çok bilgim yama çok ucuz olmadıklarını biliyorum.

Bora Uysal

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Salcano
evet Kipeo Tartışmasız Lider Bisiklet Forması Konuda. Merak Edenler Buradan Görebilirler (link)

ilker21

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Fuji
Bende Türk Milli Takımı'nın önünde bayrak olan formasından(efsane forma) yaptırmak istiyorum. eğer uygun fiyatlı olursa bende yaptırmak isterim.

64maraz64

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Sedona
Merhaba arkadaşlar ben xs veya s beden TÜRKİYE bisiklet forması arıyorum...Satan varsa bana ulaşabilir mi ?