oyunlarla ilgili konu açma

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
iyi günler.acaba forumumuzda web tabanlı oyunlarla ilgili konu açmak yasak mı?örnek vermek gerekirse travian

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Sakın başlama derim 2005 ve 2007 e kadar olan yıllarımı yedi o oyun :) ilk açılan server 2 nin kralıydım :) isahocalı diye tanırlar beni o yıllarda :) ve oyunun bitmesine 3 gun kala .Yani wow kurmaya 2 adım kala hesabımın şifresi kırıldı (büyük harf küçük harf ve 6 rakamdan oluşan şifreydi ve her hafta değiştirmeme rağmen) moderatörlerden birinin köylerine biner biner yollandıaskerlerim .oyundan 4 saat mesai için ayrı kaldığım bir arada yaptılar bunu.30 bin kılıçlı 20 bin toytatın şimşeği ve 10 bin mancınık telef oldu sinirimden ağlıyacaktım az kalsın :) wow kurulmaya başlandıktan sonra hiçbir savaşa feyk atışlar dışında katılmamış sadece asker basıyordum en yakın rakibin wow bınasını indırmek için.gerçi yine bizimkiler kurdu wowu ama ben sinirimden bir daha açmadım o sayfayı. eğer yeni başlıyorsan sakın bulaşma, bilgisayar başına hapsediyor insanı.Özellikle 10 köyü geçtikten sonra.

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
yok merak etme 5-6 yıldır oynuyorum galiba ve kötü etksini görmedim bağımlıda değilim speed 3x t4 de oynuyorum t4 ilk olduğu için pek iyi değilim şimdi efsana birliklerindeyim.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Sen bilirsin ama söylediğim gibi 10 köyü geçtikten sonra çok ilgi istiyor ve sürekli online olman gerekiyor. gece saat kurup kalktığım günleri bilirim yağma veya savaş başlangıcı için :) aynı saniyede girecez diye yapılan matematiksel hesaplarıda sayfalar yetmez anlatmaya :) Sen mutluysan diyecek birşey yok ama ben bir daha asla oynamam.Hatta bazen başka bir sitenin kenarında reklam olarak görüyorum anında değiştiriyorum sayfayı :)

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
birliğimden temsilci arıyorum zaten gececi bulursam benim öyle bi sorunum yok hem yaz tatili 3 ayda kurlur galiba wow okula kadar ama bi kere 5 ay mı ne olmuştu bende vardım o serverda :O adamlar kurdu biz yıktık :D

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
1-2 yıl öncesinde 5-6 ay boyunca darkorbit oynamışlığım var, ama bağımlılık yapar korkusundan bıraktım, hesabımı 50-60 tl ye sattım, şimdi rahatım :)

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Valla internet tabanlıdan sayılacaksa benim de 7-8 yılım geçti online oyunlarda hala da geçmekte.Knight onlineyi bilirsiniz 9 yaşında başladım aralıklı olarak 12 yaşıma kadar oynadım 12 yaşında ise tamamen hevesle bağlandım ve 14 yaşına kadar sürekli oynadım gece 4-5 de yattım sabah 8 de okula gittim.Çok paralar döndü elimde oyuna yatırdık oyundan kazandık ama olan gene bana olmuş giden zamanlarımı tekrar verseler kesinlikle oynamazdım çünkü oyun bitmiyor sürekli gelişiyorsun ve devam ediyorsun bi süreden sonra da yatırdığın paraları da oyunu bırakıyorsun yatırdığın paralar da boşa gidiyor.Şu anda wolfteam oynuyorum ama öyle bağımlı falan değilim canım isteyince giriyorum ve geçmişteki tecrübelerimden dolayı bağımlı olacak dereceye gelmeyeceğimi biliyorum :)

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
ben şimdi travianla ilgili konu açsam ban ya da ceza almam de mi?

egehan

Daimi Üye
Tepki
82
"TRAVİAN" bir tanıdık bana önermişti annemde ben oynarken görmüştü hatırlamıyorumda tam yılını 5 yıl olmuştur belki başlayalı ama 1,5-2 sene önce bıraktırdım :D Geceleri kalkardı asker yollıyacağım falan diye çok kovmuşumdur bilgisayar başından :D kovmama rağmen bana gösteriyodu ilk 50-60 larda olurdu genellikle hesabı ama "ÇOK ŞÜKÜR BIRAKTI" tavsiye etmem yani :)