Oyuncu İsrafil Köse Hayatını Kaybetti (Açılan Kapı Yüzünden)

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
Geçirdiği motosiklet kazası sonrası hastaneye kaldırılan dizi ve sinema oyuncusu İsrafil Köse'nin beyin ölümünün gerçekleşmesinin ardından makineden çıkartıldı.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI
Motosikletle geçirdiği trafik kazası sonucu Haydarpaşa Numune hastanesine kaldırılan 46 yaşındaki oyuncu, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Sanatçının naaşı, yarın Şirinevler Ulucami'de ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından Kocasinan Mezarlığına defnedilecek.

TAKSİ KAPISINA ÇARPTI
Köse'nin menajeri Emin Albayrak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sanatçının dün sabah saatlerinde, kullandığı motosikletle park halindeki bir taksinin açılan kapısına çarptığını söyledi.

"BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞTİ, MAKİNEDEN ÇIKARILDI
Sanatçının, çarpanın etkisiyle 30-35 metre sürüklendiğini ifade eden Albayrak, "Beyin ve ciğerlerinde ağır hasar meydana geldi ve iç kanama geçirdi. Bu sabaha karşı 02.30 sularında beyin ölümü gerçekleşti. Makineye bağlı olarak bir süre daha yaşadı ve saat 13.00 gibi makineden çıkarıldı." diye konuştu.

https://i.hizliresim.com/E3YZyD.jpg

Ben artık söyleyecek bir söz bulamıyorum. Bu kapı muhabbetinden çok insanın canı yanıyor. Aynasına bakmadan kapıyı açıp kazaya sebebiyet veren bütün omurgasız haysiyetsiz adi yaratıkların Allah bin belasını versin. Daha dün Eskişehir - Bağlar mevkinde şahin sürücüsü ile tekme tokat kavga ettik bu kapı yüzünden. Biber gazı kullandım diye polis tarafıma 550 TL para cezası yazdı. Allah bin belasını versin böyle insanların , tiksiniyorum artık. Lanet olsun böyle insanlara.

Scudo