oxyyygeennn

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
Evvvett arkadaşlar uzun bir süre bisikletforum'da yoktum ama kendi formumu 2 ye katladım..Havaların ısınmasıyla beraber şu zamana kadar km saatim 2000 küsürde :) Bu bisikletin vasat bir sele + sele borusu kombinasyonu vardı..Zaten idareten takmıştık onları değiştim..Tam istediğim gibi oldu :) Sırada aynakol ve gidon var..Gidon dar gibi aynakol 175 mm .. 172.5 veya 170 mm almayı planlıyorum.Sele borusu haricinde değişen bir parça daha var onu 10 mesaja kadar tahmin edene ++ rep vericem :p Kilyos rampalarını yedikten sonra inişte şu güzel manzarayı çekeyim dedim..İyi seyirler :)

(link)

Scudo

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
@Gökhan Toros

DITTTT yanlış cevappp ;D

@M.Burak KARADAĞ

XRS 800 yerine whistle madoc veya bianchi slr modellerine bak..Salcanonun jantlarımı desem kadrosumu desem komple sallama bir bisiklet..Parana yazık olur. :)

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
soner sen rüzgarın oğlu olmuşsun kazasız bol pedallar

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
@Gokhan Arikan

dostum çok yaklaştın :in:

@bahtiyar közen

ben herkes gibi babamın oğluyum :) rüzgar ile saçlarımı tarıyorum , derdimi paylaşıyorum..Arkadan eserse çok iyi dost oluyoruz , karşıdan eser ise aramız limoni :p

@TALHA ATEŞ

Allah onlarıda nasip eder inşallah..Fotoda göründüğü gibi Özlem'ciğimde ufak ve carbon içerikli rulmanlı bişeyler taktım :) Bu arada bisikletimin adını Özlem koydum :)

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
dostum yarın + rep ciğini veriyorum :D furçu değiştirdim çıt çıt dan kurtuldum..60 lira ceza kestiler şerefsizim :D

• Beğen
Tepkiler: Gokhan Arikan

Gokhan Arikan

Aktif Üye
Tepki
157
@sonEr´´

Sağol kardeşim. :D
Benim de furç yatağımda sorun var.Bugün bir tur yaptım ,sonuna doğru çıt çıt sesleri gelmeye başladı.Bir de sürekli boşluk oluşuyor furçta ,bir daha Sedona ya da Neco marka furç kullanmayacağım.Yani kısacası = Sana hayırlı olsun. Darısı benim başıma. :D

• Beğen
Tepkiler: Ali_Rıza

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
benim sistemde çanak vs yok kadroya yazık oluyor..mtb furçlarına can kurban <3

• Beğen
Tepkiler: Gokhan Arikan

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Forum Bağımlısı
Tepki
180
Bisiklet
Scott
Yolcu :D Maşallah Allah daha iyilerini nasip etsin kısmetse bisikleti parçalayıp yolculuğa bende başlıyacağım bakalım istediğim kadroyu bulana kadar pusuda kalıcam bu gün yarın ilanları açarım ama ilanı açmadan benim süvariyi insan oğluna tanıtayım burada ilanı açayım öyle... haydi bol pedallar.

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´