Oversize Düz maşa

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Daha öncede bahsi gecmişti ama sitede aradım bulamadım , bende buradan bir konu açayım dedim .. MTB bisikletler için carbon oversize düz maşayı nerden temin edebiliriz .. ??? V fren uyumlu olmalı vede disk ... Hadi disk olmasada olur ..

Yada aluminyum da olabilir .. Bisikleti süspansiyon harici düz maşa ilede kullanmak istiyorum . Malum adana düz ve genellikle asfalt ir yer . Hem hafiflik açısından hemde bisikletin görünümü acısından hoş durmasını istiorum .. Bisikletteki pembe renge boyayabilirim alu maşa olursa . Ama öncelikli olarak bir yer bulmam lazım .. Elinde olan arkadaslar varsa nerden aldıklarını yazarlarsa sevinirim ..

Birde Fatih ( Athletic ) bir ara bahsetmişti , süspansiyon tipi düz maşalar varmıs , bunlar sanırım Türkiye ' de yok . Acaba var mı ???

Scudo

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yokmu bi yorumu göreni olan :( Yurt dışı sitelerinde var onları biliorum ..

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
MTB için bir ara cromoly olanları bulunabiliyordu. Ancak ortık onlardan da bulmak neredeyse imkansız :(.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
bende var ama var :D öle işte gördünüz siz onu baya bi temizlik ve boya ihtiyacı var ;)

exen

Daimi Üye
Tepki
44
ist da var fakat crmoly eger düşünürsen kadronun furş yatagı boyunu ölç eger burdakiler uyarsa sana gönderirim ücretini ödersen

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ahh keşke istanbulda olsak . Bazen bu yüzden istanbulda yasamayı cko istiorum .. Parca sıkıntısı cekioruz burada .. Saol erkan olmazsa öyle yapalım .. Ercanınkini alıcam .. Bi adam edebilirsem temizleyip gerek kalmaz ama o olmazsa senle irtibata geceriz .. parasını falan öderim ben .. Belki benim gibi burdan almak isteyen bi kac kişi daha cıkabilir hem ..