Otomobillerimizin Resimlerini Burada Paylaşalım..

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Can Sonbay tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Can Sonbay

Can Sonbay Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Daha 15 yaşımdayım,bu yüzden henüz bi arabam yok.Ama elbet yetişkin bisiklet tutkunu üyelerin çoğunda araba vardır.Herkes bisikletini bizimle paylaşıyor,peki ya arabası olanlar..?
    Not:Favori değil,gerçekten arabası olanlasr paylaşsın lütfen..

2. nuri oran

nuri oran Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Kusura bakma ama , araçlarımızın fotoğrafları biraz forumumuz için abartılı olmaz mı ?

HaliliOzturk bunu beğendi.
  3. Mehmet Keten

Mehmet Keten Forum Bağımlısı

Seviye:
    bu konu zaten vardı ama sanırım son günlerde fazla ilgi görmemeye başladı 2.sayfada kaldı.

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Kesinlikle katılıyorum. Anateması otomobil olan, çok kaliteli bir çok forum sitesi var. Sanıyorum ki konunun ilgilileri bu tür paylaşımlarını bu tarz sitelerde yapacaklardır.

İlginizi Çekebilir

image.jpg
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi...
1430321046445-1bat2gzubgtcm-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
5e5bb4d61700a7c23b5abfe47263a288.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.