Otomobiline carpan bisikletliyi bıçakladı, fanilasına kanla mesaj yazdı! [Eskisehir]

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
kurbanımız bisikletli olsun olmasın ben bu hayvanların da bizimle aynı havayı soluduguna inanamıyorum.. gördügü her kareyi gercek hayatta da yasandıgını sanan kültürünü egitimini aksiyon ve mafya filmlerinden alan sahsiyetsiz, akılsız ve .. neyse daha fazla yazarsan yiyecegim banı..

işte bahsettigim haber..

Otomobile çarpan bisikletliye ürperten uyarı

http://i.milliyet.com.tr/HaberAnaResmi/2009/08/22/fft17_mf351567.Jpeg

ESKİŞEHİR, (DHA)

ESKİŞEHİR’de kimliği belirsiz 2 kişi, dün gece araçlarına çarpan bisiklet sürücüsü 28 yaşındaki Mustafa Özcan'ı bıçakla yaralayıp fanilasının üzerine kanıyla ‘Elini çek’ yazdı. Özcan'ı köy yoluna bırakıp kaçan saldırganları jandarma arıyor.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi yakınlarında dün gece saat 01.00 sıralarında evine giden Mustafa Özcan, yoldan geçen bir otomobile bisikletiyle çarptı. Otomobilden inen 2 kişi ile Mustafa Özcan arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından saldırganlar, Mustafa Özcan’ı kollarından ve yanaklarından bıçakla yaraladı. Bisikleti otomobilin bagajına koyan saldırganlar, Mustafa Özcan’ın ellerini poşetle bağlayıp zorla otomobile bindirdi.

Özcan'ın fanilasına kanıyla ‘Elini çek’ yazan şüpheliler, bisikletiyle merkeze bağlı Sakrısungur Köyü girişinde yol kenarına bırakıp plakası alınamayan otomobile binerek kaçtı.

Yoldan geçenler tarafından yaralı halde bulunan Özcan, 112 Acil ambulansıyla Eskişehir Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Acil Servis'te ayakta tedavisinden sonra taburcu edilen Mustafa Özcan kendisine saldıran kişileri tanımadığı söyledi.

Jandama ekipleri olayı çok yönlü araştırdıklarını bildirdi.

kaynak: milliyet
bağlantı: (link)

Scudo

Berkan Çifçi

Aktif Üye
Tepki
41
"Kendi kanıyla gözdağı yalan çıktı"

...birkaç gün önce işten çıkarıldığı için intihar amacıyla kendini yaraladığı ve pişman olduğu için de böyle bir yalan uydurduğu ortaya çıktı...

ayrıntılar için
(link)

çok sevindim gerçekten böyle bişey olmadığına

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
ben bunu yapanlara diiyecek söz bulamıyorum hayvan desem hayvanlara laf etmiş olurum insan olmadığı zaten yüzde yüz belli
bıçaklanan arkadaşada geçmiş olsun

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
brkncfc iyi ki bu haberi paylaştın yoksa daha cok sinir küpü gezinirdim =)

HABERİN ARKA YÜZÜ!!
KURBANIMIZ İNTİHAR ETME GİRİŞİMİNDE BULUNMUS VE PİŞMAN OLUNCA BU YALANI UYDURUP HASTANEYE GİTMİS..

İşte hürriyet ten ilgili haber;

Kendi kanıyla gözdağı yalan çıktı

ESKİŞEHİR, (DHA) 23 Ağustos 2009

Eskişehir’de gece bisikletiyle giderken otomobiline çarptığı 2 kişi tarafından kollarından ve yüzünden bıçakla yaralandığını, daha sonra da fanilasına kanıyla ‘Elini çek’ yazıldığını öne süren Mustafa Özcan’ın birkaç gün önce işten çıkarıldığı için intihar amacıyla kendini yaraladığı ve pişman olduğu için de böyle bir yalan uydurduğu ortaya çıktı.

Merkeze bağlı Sarısungur Köyü yakınlarında gece saat 01.00 sıralarında yaralı bulunup ambulansla Eskişehir Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve ayakta tedavisinden sonra taburcu edilen Mustafa Özcan, çelişkili ifade verince polisler tarafından sorguya alındı. Bekar olan Mustafa Özcan sorgusunda, ilk ifadesinde anlattıklarının gerçek dışı olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Ben, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir fabrikada işçi olarak çalışıyordum. Birkaç gün önce beni işten çıkardılar. Bunu anneme ve babama söyleyememiştim. Kredi kartı borcum da vardı. Bu yüzden ölmek istedim. İntihar amacıyla kollarımı bıçakla kestim. Daha sonra intihardan vazgeçtim. Aileme, ‘Ben intihara kalkıştım’ demeye utandığım için böyle bir yalan uydurdum” diye konuştu.

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri Mustafa Özcan’ın ifadesinin alınmasından sonra Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla serbest bırakıldığını belirtti.

yine de bu kapasitede olan insanların olması hala üzücü..

• Beğen
Tepkiler: suzunkopru

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Bu vahşeti yapacak adam önce psikoloğa sonra da patronuna görünmeli :p Vayyy be hayretler içerisindeyim:eek:

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
moderatör arkadaşlar 9. mesajı ilk mesajın altına ekleyebilirlerse sevinirim..

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Yalanda olsa verin, benzin döküp yakacağım. Tedbir bizden, ibret olsun..