Osmaniye'yi Görenler

sergen27

Aktif Üye
Tepki
38
İsim
Sergen Bağcı
Bisiklet
Focus
Merhabalar...
Arkadaslar. Öncelikle gaziantepten osmaniyeye gitmek istiyorum bunu bir gün içerisinde tammalayacagım daha önce 3 kez kahramanmarasa gittim bu yol hakkında bilgisi olsan varmı 127km haritada... Yada osama iye nasıl bir yer. YARIN YOLA CIKACAGIM.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Otobandan gitmezsen (ki bana göre gitme bazıları yasak olmasına rağmen giriyor) Seni zorlayacak olan kısım gavurdağına tırmanış kısmıdır. Ciddi bir rampa söz konusu. Oradan bahçe, düziçi ve osmaniyeye varırsın.

sergen27

Aktif Üye
Tepki
38
İsim
Sergen Bağcı
Bisiklet
Focus
Kahramanmaraş tan gaziantepe gelirken de ciddi bir rampa hepsi 5 tane baya uzun malesef maras 100 km osmaniye 125 gidiş geliş 200 @caba cıkarabilimiyim diyorum dah önce 237,km yaptım gitmedigim içinde bilmiyorum

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
rafık gel bekliyom
32senedir osmaniyeyi görüyorum hehe

sergen27

Aktif Üye
Tepki
38
İsim
Sergen Bağcı
Bisiklet
Focus
Halil telefon versne :)

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
506920660
sapık arkadaşlar aramasın
çok ulu orta oldu
düzenlendi

http://www.sihirlitur.com/gezi/mardin/images/gidilir.jpg
http://static.panoramio.com/photos/original/978606.jpg

burayı geçtin mi tamamdır

Tepki
23
Bisiklet
b'Twin
Gaziantep-Nurdağı(Kömürler) arası çok sıkıntılı değil. Fakat Onur abinin de dediği gibi Gavurdağı ciddi bir tırmanış. Açıkçası Bahçe'ye varana kadar dinlenme tesisi veya petrol yok. Ayrıca sürekli çıkılıyor hani rampa-düzlük-rampa şeklinde değil. Bi de tek gideceksen kendini motive etmen zor olabilir(Ben de öyle oluyor hiç değilse) . Nurdağı-Bahçe arasını minibüs ile gidip sonra bisiklet ile devam etmeyi düşünebilirsin.

sergen27

Aktif Üye
Tepki
38
İsim
Sergen Bağcı
Bisiklet
Focus
Bize her yer paris :D abi saol ama zorlucam yarın bulusucaz halil abiyle karsılıcak gelirken rahat olucak otobanı kullanmalımıyım ??

19 luk delikanlıya yakışmaz abi mi ubus :D yarın fotolarla forumdayım azimle yapan beyonu deler :D abi antepte

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Şu viyadükte Bir Rüzgar Oluyor yani tecrübe etmeni umuyorum,Rampalardan bahsetmiyorum:D

sergen27

Aktif Üye
Tepki
38
İsim
Sergen Bağcı
Bisiklet
Focus
Valla bisiklet 27.5 dişli lastik 27 vites gidip geri döneceğim antebe ortalama 300 km var i.

Sabah namazımızı kılar ya Allah bismillah der çıkarız inş. Yarın hava gayet güzel. :)

Tepki
23
Bisiklet
b'Twin
Estağfurullah ya ne abisi aynı yaştayız :D Otobanda daha önce bu kadar uzun yolculuk yapmadım fakat yasak olmasının dışında kalabalık ve hızlı bir yol olduğu için hiç güvenli değil. Ayrıca gitsen bile yanından geçen ağır vasıtaların rüzgarı hem dengeni bozar hem yorulursun. Minibüsü düşünmesen bile kendini de zorlayıp sakatlama. Sonuçta zevk almak için bu işi yapıyorsun.

sergen27

Aktif Üye
Tepki
38
İsim
Sergen Bağcı
Bisiklet
Focus
Bakalım yarın otobana girmem ozaman hayırlısıyla bakalım

Tepki
23
Bisiklet
b'Twin
Hayırlı yolculuklar dostum allah kazasız belasız gidip gelmeyi nasip etsin.

sergen27

Aktif Üye
Tepki
38
İsim
Sergen Bağcı
Bisiklet
Focus
Amin 125 km yi acaba kaç kmde alırım yaw

sergen27

Aktif Üye
Tepki
38
İsim
Sergen Bağcı
Bisiklet
Focus
Ya Allah ya bismillah. Çıktım evden bakalım kaç saatte varıcam osmaniyeye uzun bir yol. Allah yardımcım olsun.

Malesef geri donuyorum adana Osmaniye yolunda aşırı sis var ortalama 30 km geldim hala devam ediyor... Risk almıyorum... Yarın veya diğer gün tekrar çıkacağım bilgilerinize

• Beğen
Tepkiler: Tayfun Sezer

sergen27

Aktif Üye
Tepki
38
İsim
Sergen Bağcı
Bisiklet
Focus
Risk almamakla doğrumu yaptım acaba bir yanımda gitmedigim.için kırgın... :( okadar yol gittim fakat gorus mesafesi 50,metreyi geçmiyor çok kotu...