Satıldı Osiris ve Vans Ayakkabılar - 43 Numara

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında İ. Sidar Gündoğan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İ. Sidar Gündoğan

İ. Sidar Gündoğan Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar mesajı baştan sona buraya girmek zahmetli geldi, hazırı var, ona bakınız lütfen:

http://www.kaykay.tv/forum/forum_posts.asp?TID=90

Skate ayakkabıları düz tabanlı, konforlu, giymesi çıkarması kolay -ben bağcık bağlamıyorum bile, ilk aldığımda bağladığım haliyle tıkır tıkır giyip çıkarıyorum- ayakkabılardır. 2 sene kaykayla uğraştım ve şunu söyleyebilirim buradaki iki model de özel ve şıktır, özellikle Osiris'in malzemesi ve deseni çok kişi tarafınca tercih edilir. Vans zaten çok popüler, biliyorsunuzdur.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-15_10-56-13.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
1244553839068-76k4h8ffnxp0-630-354.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.