Aranıyor Ortlieb gidon çantası montaj kiti

Konu, 'Aranıyor...' kısmında Nomad tarafından paylaşıldı.

1. Nomad

Nomad Flâneur

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Eskisi kullanılmayacak durumda olduğundan mevcut ortlieb gidon çantamı montaj için; orijinal veya ortlieb uyumlu muadili bir montaj kiti aranıyorum, olası yurtdışından malzeme getirecek arkadaşlara yük olmayacaksa yancı da olabilirim..

"A mounting kit for attaching Ortlieb Ulimate handle bar bags"

Güncel..

Aranıyor güncel ve ilave bir soru; Kendi orijinal montaj adaptörü aslında pek sağlıklı bir şey olmadığından; Ortlieb ultimate 5 classic gidon çantası için muadil rixen&Kaul (Klickfix) ürünleri kullanılabilinir mi, bilen varsa yorum yapabilir mi acaba?

İlginizi Çekebilir

upload_2016-1-19_12-33-38.png
How much speed can you buy? Cycling Weekly dergisinden Oliver Bridgewood giriş seviyesi bir Btwin'le üst model Canyon TT'yi hız açısından karşılaştırmış. İki bisiklete de ortalama aynı güç...
bike_crash-1468595091943-1jedfc1vp3hut-700-80.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
20170411_091255.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...