OrtaYol

Scudo

kurt

Daimi Üye
Tepki
87
aradıgınız bike hangi özellikte olmalı? ilanınızı daha detaylı verirseniz herkez acısında daha saglıklı olur! tesekürler iiformlar

Ali Kemal

Üye
Tepki
10
@kurt

boyum 1.72, 52-55 kadro boyuma uygun olur sanırım, turlara katılabileceğim hafif, düzgün çalışır yol-yarış tipi bişi arıyorum. ilginize teşekkürler. Özellik yazamıyorum çünkü özellik demek para demek :)

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
forumdan başka bir arkadaşıma daha önermiştim bu bisikleti, istersen bir bak,53-49 kadro , 18 vites >>(link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@MeLiSBuRCu

Bu bisiklet yanlış hatırlamıyorsam forumdan yukcell'in bisikleti. Yukcell bilgi verirse seviniriz. Bu arada yukcell, eğer satan sensen, yol bisikletini umarım daha iyisine sahip olmak için satıyorsundur. Tersi ise üzülürüm vallahi.

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
kimin bisikleti olduğunu bilmiyorum ya, alışveriş sitesinde buldum

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
arkadaşlar yanlış anlamayın ama önerdiğiniz bisiklet yol bisikleti falan değil etse etse 100 ytl bile zor edecek çelik borulu üzerinde kompenant bile diyemiyceğimiz ağır malzemeleri olan bir bisiklet . ha satan arkadaş alınmasın kendine göre bir değeri vardır ama tavsiye edilecek bir bisiklet değil . kimsede kusura bakmasın.

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
yol bisikletlerinden pek anlamıyorum zaten, sadece yardımcı olmaya çalışıyorum,alacak olan arkadaş iyice inceler zaten alacağı malı

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
1.72 cm ye 55 kadro büyük olur 50-52 kadro tavsiye ederim yol bisikletini 1-2 kadro ufak almanız sprintlerde ve yokuşlarda avantaj sağlıyacaktır. forumda 1- 2 adet bisan -bianchi var zannedersem, 150-200 ytl daha verip son derece güzel hafif bir bisiklet alabilirsin üsteki arama butonunu kullanabilirsin.

yukcell

Üye
Tepki
15
@Zuhâl

Evet Zuhal bisiklet benim bisikletim. Daha iyisini almak için satıyorum.

@Bülent ÖZER

Kusura bakmıyorum, alınmıyorumda. Eleştrinizde haklıda olabilirsiniz.Zaten bende net olarak satıyımmı, satmıyımmı bilemiyorum. İlanıda sahibinden.com a oyüzden verdim, taleb toplamak için.

Birde söz meclisten dışarı,
Forumda alışveriş bölümünde hiç bir ürün almadığı halde gereksiz soru soran okadar çok kullanıcı varki. :boese157:

Saygılar

Ali Kemal

Üye
Tepki
10
ilgilenen herkese çok teşekkür ediyorum, fikirlerinizi dikkate alarak önerilerinizden yararlanmaya çalışacağım. Araştırmaya devam :)

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
@Ali Kemal

Bu bisiklet size uygun mu? 500 lira

(link)
Shot with (link) at 2007-08-05

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

kurt

Daimi Üye
Tepki
87
ali kemal kardes bende senin istedigin tip bike var avrupa bir bike wheeler tange mavic jantlar 28 yol 94 model diger bikemi kullandıgım icin ona zaman ayıramıyorum zaten ona uygun parkurda yok gibi hani neyse ilgilenirsen riza-kurt1@hotmail.com msn den görüselim yada e-postadan msaj bırakabilirsin saygılar

kurt

Daimi Üye
Tepki
87
@Bülent ÖZER

yol bisikleti degilde ne arkadasım? ball gibi yol bisikleti ve ayrıca ne hakla bu bikenin ne sekil de olup, ne sekilde ne kadar eder, yada etmez, konulara ayak basıyorsun? alıcımısın? senden yardım istendiyse özel mesaj denen bi kanum var dimi?

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@kurt

bana bak polemik yaratmaya çalışma malın sahibi bile hak verirken sen kim oluyorsun :boese157: aynı bisikleti satmak için 4 tane farklı mesaj yazıyorsun sonrada karşıma geçip konuşuyorsun zoruna gittiyse mahkemeye ver. bişey yazacaksan da özeli kullan burayı işgale etme.:mad:

kurt

Daimi Üye
Tepki
87
@Bülent ÖZER

malın sahibi hakverdi senin gibi takıntı kıl birisiyle ugrasmak istemedigi icindir. ama ben seninle ugrasmayı seviyorum kahretsin kıl oldum bikere vay senin haline:Skull-175
ayrıca 4 kere ilan degil aynı ürün icin 100 defa da ilan veririm sanane?demekki benim 4 defa ilan vermem senin zoruna gitmis ki agzından düsürmüyorsun. hadi mahkemeye:)

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
valla ben nedesem boş çamura taş atıpta üstümemi sıçratıcam ne halin varsa gör. yanlız öyle aynı ürün için 100 defada ilan veririm sanane falan deme , burası dandik forum değil herşeyin bir kuralı var bu yazılanlar yöneticiler tarafından da okunuyor ayağını denk al.

kurt

Daimi Üye
Tepki
87
@Bülent ÖZER

evet su anda ki satırlarını okudukları gibi dandik forum olsaydı burda olmazdım dimi?benim ayaklarım dogustan denk galiba senin ayakların degil almisin agzına 4 kere ilanı gevire gevire bitiremedin biraz su alda yut bari:boese157: