Orta - Üst seviye v-fren jant tavsiyesi...

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Lütfü Ekşioğlu tarafından paylaşıldı.

1. Lütfü Ekşioğlu

Lütfü Ekşioğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.
    Ben yaz için bisikletimi baştan topluyorum.Herşeyi kararlaştırıp almaya başladım jant seti hariç.Shimano XT paralel bacak v frenler ile kullanacağım.Kullandığım bisikletin orjinal kalın jantlarını satıyorum.V break jant seti toplamayı düşünüyorum.
    MTB bisikletimi birazdaha melezleştiriyorum.Kısacası kullanım alanı biraz daha yol ağırlıklı olacak.Fakat 90 kg ağırlığında olduuğumdan dolayı sağlamlık da ön planda olması lazım.

Düşündüğüm seçenekler
    ▬Mavic 317 çemberler.Taiwan siyah teller.Kırmızı tel başları.Göbekler için en ufak fikrim yok.
    ▬Çok zor bir ihtimal fakat Mavic 'in Crossride setinin zor bulunan v fren için olan jant setini 2. el olarak forumda bulabilirsem almak.

2. Gökhan Ö.

Gökhan Ö. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    güncel diyelim, belki bi bilen olur :)

İlginizi Çekebilir

1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
3-1484682847509-16suife4qphq8-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
DSC1865-630x420.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....