orta seviye mtb

Emrah altun

Daimi Üye
Tepki
3
mrb arkadaşlar ;

18inç kron xc 500 kadro (zincir çarpmasında dolayı çizikler vardı gidon bandı ile sardım) kullanmdan dolayı çok az, ufak tefek çizikler var.

kırmızı shimano vites kabloları

raidon rld x1 100mm havalı maşa Sağ Bacak Üsten Gıdondan Kilitlemeli( gidon kilitlemesi çalışmıyor
küçük bir parça kırıldı o parçayı bulursanır gidon kilidi çalışır , maşa üzerinden sorunsuzca kilitleme

yapılabiliyor ) Alttan ise Rebound ayarlıdır gayet iyi çalışmaktadır , maşa bakımı yapılmıştır.

Ritchey Pro Gidon Flat 580 5D 31.8 Mat Siyah Mavi logobu

FSA OS 150 100 mm Gidon Boğazı

zoom bar-end

neco karbon furş kapağı

xlc kırmızı spacer

ritchey comp 31.6 300 mm sele borusu

slx 662 araka aktarıcı

Shımano Vites Kolları Deore SL-M 590 3x9

Ruble Deore CS-HG 50 9V

deore göbekli jant seti

bisikletin yanında yaklaşık 1500 km kadar kullanılmış arkordu vuruğu eziği olmayan shimano göbekli
orjinal jant seti , race king 2.2 bir adet mtb dış lastik yaklaşık
750 km kadar kullanılmış, hediye edilecektir. Bir
jant setini yolda bir jant setini arazide kullan . Ayrıca ön arka çakar ışık, suluk kafesi, sedona
pompa, paça bandı,kilit hediye edilecektir.
shimano br-m 445 hidrolik disk fren seti (arka balatalrı yenisiyle değiştirdim, ön lerde çok az kullanıldı ömrünün %85 dedir)....130 lira

bisiklet yarış görmedi erzurumda yaşadığım için ve hava soğuk olduğundan fazla binemedim %90 asfaltta
%10 toprak yolda binildi..... ufakta olsa pazarlık vardır kargo bana aittir. bisiklet satılmazsa

parçalanacaktır. fiyat 1050 tl

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

hyigitguney

Aktif Üye
Tepki
9
Bisiklet
Kron
Parça satış düşünürseniz rotorlari ve adaptorleri alabilirim

Emrah altun

Daimi Üye
Tepki
3
arkadaşlar bisiklet 800 tl den günceldir. yanında temiz kullanılmış kron neo jant seti hediyedir.