Orta halli bir bisikleti parça parça yükseltmek ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında İsmail Kırmızıgül tarafından paylaşıldı.

1. İsmail Kırmızıgül

İsmail Kırmızıgül Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba. 1 yıl kadar ng650 i kullandım ve yakın zamanda malesef çalındı. Şu günlerde yeni bir bisiklet almayı düşünüyorum . Başlangıç seviyesini bitirdiğimi düşünüyorum . Şu iki seçenek arasında kaldım : Hazır donanımlı iyi bir bisiklet mi alayım ( bunun için bütçem 700-800 arası) yoksa eski bisikletim gibi ng650 ayarında bir bisiket alıp zamanla parçalarını mı yükselteyim ? ( Parçalardan kastım vites-fren-aynakol gibi parçalar. Sağlam olduktan sonra kadro jant teker çok farketmez) . Şimdiden teşekkürler

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-58-20.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
PicsArt_09-19-07.51.55.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...