Orta gobek degisimi

Konu, 'Giant' kısmında BabekDesign tarafından paylaşıldı.

1. BabekDesign

BabekDesign Üye

Adı:
    Babek
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba millet. Bisikletim Giant Roam 3. Sorunum soyle: gecenlerde bisiklet surerken fark ettim ki, sol pedal kolu baya gevsemis yerinden ve ses cikariyordu. Gittim dekatlona arkadas sagolsun vidasini filan sikti duzeldi. Ustunden 10 gun gecti bugun yine ayni yerden ses cikmaya basladi. Yine gittim dekatlona, arkadas gobekten ve ya pedaldan ola bilecegini soyledi, vidasini sikti ses kayboldu yine. Sorun su ki, bisikleti bu yil martta almama ragmen iki defadir pedal kolu gevsiyor. Bunun sebebi internette arasdirmalarim sonucu gobek oldugu kanaatindeyim. Oncelikle sizlerinde fikirlerini almak isterim.
    Eger problemin gobek oldugunu dusunorsaniz, bu gobegi nerden, hangi marka, model ve s almam konusunda yardiminiza ihtiyacim var.
    Orta gobek satin ala bilecegim bike-components, dekatlon ve ya baska onere bileceginiz internet sitesi varmi?
    Bir de bu orta gobekler standart olculerde mi oluyor, yoksa farkli mi?

Tesekkurler

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-21_18-26-14.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
upload_2016-10-18_10-15-4.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
Bahadır gürelle karşılaştırma strava power değerleri.png
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...