İptal Edildi Orta ayaklık ucundaki plastik kauçuk malzeme aranıyor

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Fatih ÇT tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Fatih ÇT

Fatih ÇT Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba, ayaklıgın ucundaki plastik kaucuk küçük parça düşmüş, 2-3 tane bisikletçiye sordum, hiç birinde yok. Ebay'da buldum ama kargo ile birlikte 8-12 dolar gibi fiyatlardan aşağıya bulamadım. Elinizde ıskartaya çıkmış kırık ayaklık falan varsa, bu parçayı bana verebilir misiniz?
    İstanbul Ümraniyede oturuyorum.

2. Homer

Homer Kıdemli Üye

Adı:
    A.Murat Günal
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba.
    Yapı marketlerdeki mobilya aksesuar reyonlarında benzer ürünler gördüğümü hatırlıyorum.
    Bir şekilde uydurulur.

Fatih ÇT

Fatih ÇT Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Çok teşekkür ederim. Fakat duruş açısı gereği 35-45 derece açı ile yamuk basan bir parça bulumadım. Bulduklarımın ucu düz, o da yere tam basmayacaktır.
    2-3 tane bisiklet tamircisi gezdim, hiçbirinde yok, ya da bilerek yok diyorlar, yenisini almam için.

İlginizi Çekebilir

3.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
froome.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
GARMİN AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.